Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hagyjam rá a férjemre, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam rá a férjemre, vagy kicsit erőltessem?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy ne tegyék át másik kategóriába, kettőnkről szól a kérdés, az apropója, most "mellékes".


Pozitív teszt után egy hét múlva vár az orvos, hogy igazolja, hogy életképes-e a terhesség. Ugye két kimenetel a "baj van, sorry", illetve az "ott dobog". Ezzel tisztában is vagyok és mindkét eshetőséget evidenciába tartom.


Férjemnek mondtam, hogy jöjjön majd be velem. Erősen húzódozik, úgyanis nem szívesen nézné végig a belső ultrahnagos vizsgálatot. (Dokinál rákérdeztem, az lesz). Azt mondja, hogy megvár kint, elhiszi nekem.


Most tanácstalan vagyok, hogy ne erőltessem, mert ilyen szempontból túl empatikus, vagy kicsit legyek erőszakosabb és ragaszkodjak hozzá, hogy jöjjön be?


(Konkrétan az zavarja, hogy úgymond más pasi egy eszközzel turkál bennem. Aggyal tudja, hogy orvos és nem örömében csinálja, de arra hivatkozott, hogy neki is rossz lenne, ha az urológiai vizsgálatán én bent lennék nézőközönségnek.)


2013. szept. 13. 13:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de valahogy nem érzem súlyát kérdésednek. :-)Aszittem az elején, hogy valami nagy horderejű dolog lesz. :-)
2013. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne engednének be császárra civilt?

Császárom volt,párom benn volt végig,ő kapta egyből kézbe a picurt,még úgy véresen,nyálkásan,ahogy kiszedték belőlem.Aztán ment a nővérrel fürdetni,mire ngem összevarrtak,már tisztán hozta nekem lemérve,megviszgálva,mehetett mindenhova.

Neki akkor élmény volt,most várom a második babánkat,jobban izgul mint én,császár lesz az is,jön megint,ki nem hagyná.

De ő ilyen,nem zavarja a látvány,ugyanugy kiván,nőként tekint rám.


De a te párod az ellentéte,lehet nem kellene erőltetni,majd bemegy a rendes uj-ra,ahol már látni is valamit.

2013. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én kinthagytam a férjemet a váróban, mert nem akartam, hogy ha esetleg baj van, első kézből (doki) kelljen hallania. Gondoltam, jobb, ha én mondom el. Csak a 12. hét után akartam, hogy lássa, hogy ne élje bele magát, ha nem sikerült. Sajnos az idő engem igazolt.
2013. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Egyszer egy műtétet mutattak a tévében, ő eltorzult arccal, kigúvadt szemmel nézte. Akkor mondta, hogy szó szerint érezte, ahogy őt is vágják a szikével.

Tehát egy császárnál, ha minimális hanghatás van, szerintem a fél orvoscsapat őt élesztené újra. :)


Annyiból gondoltam arra, hogy esetleg bejöhet, hogy ha van szívhang, akkor azt hallani (tudtommal, de lehet, hogy tévedek).

Mindegy, én sem vagyok járatos még ebben, ezért is kérdeztem meg.


Mindenkinek köszönöm a választ, aki kulturáltan fogalmazta meg :)

2013. szept. 13. 14:24
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tom hol szülsz majd, de engem a MÁV-ban császároztak, ott konkrétan a műtőben nem lehetett ott az apuka természetesen, tőlem kb három méterre volt kint, és az üvegablakon nézte, de csak a fejemet látta kb. Utána, amikor kivették a babát, bebugyolálták, elintézték amit akkor el kell, vitték ki, akkor megmutatták neki, de vitték is tovább. Semmi vért nem látott, a babán sem. Ennyi. Ez egy műtét konkrétan, persze, hogy nincs ott más, csak a doki, meg az asszisztencia.
2013. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem totál felesleges erőltetni, nem tudom, te nagyon rágörcsölhettél erre az egészre, hogy már a kb. 6. héten is együtt legyetek a babavárás minden percénél, nem kell ez. Nála kilőve eleve az apás szülés, nem értem mit nem értesz ezen. A babaváráskor nem kell mindent megosztani, régen sem így volt, annyira túlmisztifákálják az egészet. Értem hogy ma más világ van, de a gyerek tuti nem sérül, ha épp nem látja majd az apja 2 mm-es korában. Sorry, de el is képzellek mennyi ilyen kérdést fogsz még feltenni a terhesség ideje alatt...
2013. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a hüvelyi UH-t egyáltalán ne erőltesd. Én nem szeretném, ha párom bejönne egy ilyenre.
2013. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pèterfyben idèn benn volt a fèrjem UH-ra viszont csak a dèlutàni babamozira jöhetett be. Ne erőltesd majd làtja mèg...
2013. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18# kihagytam egy lenyeges szòt :-) csàszàrnàl...
2013. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az én férjem is ilyen. Még egy történetet sem lehet elmesélni neki egy műtétről, mert átérzi és nagyon rosszul érzi magát tőle. Ha arra kérném, hogy jöjjön be velem hüvelyi uh-ra, rosszul lenne attól, hogy engem valami fizikai kellemetlenség ér, és ő jelen van.

Ne erőltesd.

2013. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!