Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Szeretobol sose lesz feleseg"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretobol sose lesz feleseg"-igaz ez?

Figyelt kérdés
Felreertes ne essek, nincs viszonyom, es nem a is az "ismerosom" kapcsolatarol kerdezek, csak elgondolkodtam. A kornyezetemben senkit se ismerek, aki a szereto miatt valt el. Pedig ismerek elvalt, majd ujrahazasodott embereket, de ott a masodik feleseg nem a kapcsolat kozbe lepett, hanem utana. Olyat se ismerek, aki mondjuk kilepett a hazassagbol a szereto miatt, es egyutt maradtak, de ezt meg elkepzelhetonek tartom, csak az en kornyezetemben nincs ilyen. A kerdes tehat, ti ismertek olyan part/hazasokat, akik szeretoi statuszbol maradtak egyutt? Ti mit gondoltok errol?
2013. szept. 19. 16:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
*En nem pontoztam le senkit, szerintem minden valasz hasznos volt!
2013. szept. 19. 17:30
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Én mindenkit lepontoztam mert gonosz vagyok.
2013. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
5-ös vagyok. Nem vagyok féltékeny, legfeljebb szórakozni szoktunk vele, hogy ne csajozzál/pasizzál, mert úgyis tudom, hogyan titkolod el :D Egyébként mindketten úgy gondoljuk, hogy szeretőt tartani szívás, nagyon megterhelő lelkileg, még egyszer nem vállalnánk be, az biztos, szóval nincs okom féltékenynek lenni... Szerintem így normális, ahol nincs bizalom, ott nincs miről beszélni!
2013. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
Így nem igaz. Volt már rá példa, hogy lett belőle feleség, csak éppen ez nagyon kis százalékban történik meg.
2013. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Semmilyen ilyen általánosítás nem igaz, csak az emberek igazságérzete szereti az ilyen népmesei fordulatokat. Olyan ez, mint a hit, hogy a két tanús esküvőket örök boldogság követi, a nagy lagzit pedig azonnali válás. A szeretőket eldobják, a feleség meg nevet a markába. :) Az emberek szeretik az efféle közhelyeket, ahol a gazdag és a szerető pórul jár, a szegény és a feleség meg elnyeri méltó jutalmát.


A válasz az, hogy nem lehet általánosítani. Van, aki sosem házasodik meg végül, egyik pasit falja a másik után. Más feladja a reménytelen szerelmet és keres egy rendes férjet, talán még jobban is szereti, mint korábban azt, aki nem lehetett az övé. És igen, van, akit annyira szeret a nős férfi, hogy válik érte. Ezen kapcsolatok egy része kérészéletű, mert csak a meglévő házasság problémái hívták életre a vágyat, más részükből életre szóló szerelem és házasság lehet. Nincs általános igazság.

2013. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

Én vagyok rá az élő példa.Szeretők voltunk,aztán ő elvált a feleségétől(még nem volt gyerek).

Mi összeköltöztünk,majd összeházasodtunk,és idén született meg a lányunk.

Boldogok vagyunk!

2013. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%
Én két olyan párt is ismerek, ahol a szerető lett a 2. feleség. Ez ritka, de azért létezik ez is. Sajnos viszont mind a kettőt megcsalja a férje. Az egyik feleség tudja, most derült ki 12 év után és válni fognak valószínűleg. A másik férj meg prostikhoz jár elég rendszeresen. Nyílt titok, amit csak a feleség nem tud.
2013. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen én is ismerek ilyet, a férj 40 feletti pasas tobb éves házasságbol 2 gyerekkel lépett ki egy csini 25 alatti nociért. Ennek már sok éve azota két gyerekuk van, más kérdés hogy éltek kulon is kb egy évet, és a csaj két gyerek után is ugy oltozik mint egy utszéli....
2013. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy szeretőből feleség. Pl. Diana hercegnő, Károly herceg és Kamilla.
2013. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
27%
Nem igaz. Az viszont igen, hogy "kutyabol nem lesz szalonna"! Vagyis aki egy hazassagban a problemak megoldasa helyett kqrvazik, az kesobb is ezt teszi majd, ha majd mas lesz a felesege.
2013. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!