Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » De most szerintetek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De most szerintetek normális az a férj, aki azt mondja a feleségének, hogy mostmár alvás, számítőgép kikapcs?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 21:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez körülményektől függ :) Ha a nő órák óta ott ül, holnap meg 4kor kelnek, és nem fogja fel, hogy ideje lefeküdni, mert függő, akkor szerintem igen :)
2013. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
gondolom, látja, hogy függő vagy....
2013. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Menjél csicsikálni.
2013. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Lehet fáradt és zavarja a kopogás a számítógépen, vagy holnap korán kell kelnetek és nem akarja, hogy olyan legyél, mint a mosott rongy? Vagy nem tudom.
2013. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
de most szerintem igen....
2013. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg nem. Ha még 4-kor is kell kelni reggel, akkor is ha akar gépezik az asszony. Majd lefekszik ha akar. Nekem is van néha hogy hajnali 2-3-4-5-ig gépezek, de mondjuk olvasok vagy valamilyen filmet nézek, esetleg nyelvet tanulok. De még ha értelmetlen dolgokra is pazarolnám az időmet, csak azért mert kikapcsolódok, akkor is, az én ügyem hogy mit csinálok. Attól hogy a férjem, még nem korlátozhat. És ha függő is a feleség, akkor addig úgysem lehet semmit se tenni, míg a feleség rá nem jön/be nem ismeri, hogy tényleg függő. Persze, ha a férj elbeszélget vele erről normálisan, akkor lehet hogy észbe kap.

A lényeg, hogy én a férj helyében nem mondanám ezt a feleségnek, majd jön tentézni ha akar. Ha meg tényleg gond van, akkor meg asszonykával elbeszélgetnék hogy ez nem okés.

2013. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%

"szerintetek normális az a férj"


Nem normális!

(Mert elvett feleségül.)

2013. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy más "programot" tervez veled?
2013. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy rendben, de jól kapja össze magad, mert ebben az esetben más programot találtál ki...! :D
2013. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is egész éjjel gépezett az exbarátnőm...


Azután kiderült, hogy pasikkal levelezett és talikat beszéltek meg!!!


(Már repült.)

2013. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!