Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szülei napi 3-4 órát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balogh Nikoletta kérdése:

A párom szülei napi 3-4 órát adnak nekünk hogy találkozzunk, ott alvás szóba se jöhet, és mindig az van hogy ne találkozzunk minden nap stb Normális? 17-19

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
nem...de 3-4 óra sok mindenre elég:D
2013. júl. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az biztos :DD
2013. júl. 30. 01:41
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Szinte felnőttek vagytok...csak eldönthetitek mit akartok csinálni.

Nekem ha szüleim beleszólnának...baj nem lenne kevés...

2013. júl. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem parancsolnak ilyen téren, legalábbis nem tartom be... De náluk következményekkel jár még a 2 perc késés is hazaérési időnél...
2013. júl. 30. 01:45
 5/9 anonim ***** válasza:
egyelőre, ha nincs semmid, akkor csak ne tegyél semmit. még a szüleitek tartanak el titeket.. akik korábban hozzászóltak, hogy ilyen meg olyan baj lenne, had kérdezzem meg tőlük, hogy a szülő csinálta a gyereket, vagy a gyerek a szülőt.. ha nincs semmilyen hátterük, ne is nagyon akarjanak bármit is.. gondolom a srác szülei meg nem fognak még egy gyereket odavenni a hétvégére.. szerintem ne feltétlenül a szülőket hibáztasd ezért, hanem kicsit szállj magadba és gondolod végig, hogy adtál-e okot a szüleinek erre a bánásmódra, vagy viselkedtél-e velük tiszteletlenül.. és zárásképp ezt a hozzászólásomat: a kapcsolatotok elején is gondolom tudtad, hogy milyenek a szülők ( ha csak nem időközben lettek ilyenek ), szóval lett volna lehetőséged elkerülni ezt a problémát.. más kérdés, hogy ezt miért nem tetted. fogadd el, ami van, és, ha rendelkeztek megfelelő anyagi háttérrel, akkor bele lehet csapni a lecsóba..
2013. júl. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem adtam semmire okot, mindig kedves voltam. De nem 1820-ban vagyunk hogy ez legyen... Nincs miért magamba szállnom, jogos a kérdésem, nem tudsz semmit és úgy mondasz mellé nem valós dolgokat... Kérdezz először és utána jelents ki ezt-azt...
2013. júl. 30. 02:02
 7/9 anonim ***** válasza:

szia. gondolom a lány a 17 éves.

Nem lehet, hogy a szülei egyszerűen csak féltik, vagy érzik hogy lassan el kell engedniük, és nem akarják hogy ez megtörténjen? :S

2013. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de te se jelentsd ki, hogy 1820-ban ez volt, mert nem tudod.. ahogy mondtam, ezt a kapcsolat elején is tudtad, akkor kiléphettél volna. most nincs miért sajnálni, mert te magad fogadtad el akkor azt a dolgot, amikor összejöttél vele.. ha nem tetszik most is kiléphetsz belőle, csak most már rosszabb lesz.. a szülők döntését meg ne akard megváltoztatni.. ha tetszik tovább mész ezzel, ha meg nem, akkor hagyod.. biztos van valami okuk erre az egészre.. szerintem ne tőlünk várd a választ, meg azt, hogy kijelentsük, hogy a barátod szülei nem normálisak, mert ezzel az erővel, ennyi idő alatt, már személyesen a barátod szüleinél kideríthetted volna, hogy ez miért van.. én nem tudom a te problémádat megérteni, és sajnálni se tudlak.. bocsi, hogy ezt mondom, de a barátoddal, ha netalántán össze is feküdnél nem hinném, hogy a szülők akarnák felnevelni a gyerekedet..
2013. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Biztos nem a szülök nevelnék, nem értem hogy jönnek nálad ilyen gondolatok... Neked is van egy gondolkodásod...
2013. júl. 30. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!