Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek szeretője van h oldja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szeretője van h oldja meg h a férj/feleség/élettárs ne jöjjön rá?

Figyelt kérdés

tippeket ötleteket kérnék

és esetleg ha rájött akkor mennyi idő után?

és min buktál el?


2013. szept. 28. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Kezdő hableány...azt ne mondjuk meg hogyan szedj fel valakit? :-D
2013. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem azért kérdem h én hogy rejtsem el....

hanem h ha a páromnak lenne mire figyeljek...

2013. szept. 28. 22:01
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Ember ha megakarnak csalni megfognak, és te sosem fogsz rájönni ha intelligens ember a társad, ha meg nálad intelligensebb akkor végképp. Maximum ha magát akarja buktatni tudatosan:D
2013. szept. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Kötetlen munkaidőm van, én osztom be. Ha azt mondom, dolgozok, akkor ő úgy tudja, hogy dolgozok. Hívogatni nem nagyon szoktuk egymást nap közben, ha valami fontos, akkor is inkább SMS, így nincs ellenőrízgetés, hogy valóban melózok-e. Mivel a munkám helyhez sincs kötve, sokat autózok, ezért az sincs, hogy elmegy a munkahelyemre, én pedig nem vagyok ott. Szóval az ilyen munka áldás. Egy kötött 8 órás állásban elég bonyolult lehet mindennapos indokokat találni a +2-3 óra távollétre, szerintem sokan ezen is buknak el.
2013. szept. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha már ilyen gondolat kering a fejedben, akkor a párodnak valószínű van más...
2013. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
telefon dugdosás, mindig mindenhonnan kilép akkor is ha 2 percre megy csak ki WC-re (facebook, email), igényesebb lesz, jobban kérdezgeti hogy jól néz e ki, vagy hirtelen nagyon kedves lesz, így kompenzálva h félrejár. Ha valahol volt és nagyn részletesen számol be midnenről az is gyanús.
2013. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
exem nagyon csúnyán bukott le :D allergiás vagyok és már nem volt tiszta zsepi, szép nem szép ilyenkor néha a szobában lévő szemeteskosárból szoktam újrahasznosítani egy műsoros zsepit (abban úgy is csak papaír van meg zsepi) és mitteszisten ott figyel egy használt koton...én gyógyszert szedtem.
2013. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utób úgyis leukik mindenki. Én is rájöttem hogy csal a feleségem. Gyanús leet a rendszeres túlóra,munkabeosztása.Megtudtam,a jelszavát,elolvastam a levelezésétéakkor döbbentem rá.csalt,már hónapok óta
2013. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
ja és igen van olyan is hogy a legcukibb kedvesebb barátnők a legnagyobb férgek...nem csak a férfiak csalnak. Csak ha a nő akkor minidg az van hogy mert nem fgyelt rám eléggé, mert nem dícsért eléggé stb. még a végén akkor is mindig a pasi a hibás.
2013. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmeztető jelek lehetnek: pl. számítógép, telefon dugdosása, mindenhová magával viszi, lekódolja. Ha régen tudtad is a jelszót, már meváltoztatta. Ha nem változtatta meg, akkor új e-mail címet csinált vagy/és van egy másik telefonja is. Pl. amit csak a munkahelyen/lakástól távol használ. Otthon vagy nincs is nála, vagy nincs bekapcsolva ("tartalék" telefon, ha rákérdezel). Munkahelyen a túlóra, vidéki munka, több órás tárgyalások, egész napos/több napos/vidéki "ottalvós" tréningek, "kötelező" munkahelyi programok megszaporodnak. Persze ezekre felség, családtag sosem mehet el. Csak fiús bulik, ottalvós, elutazós programok megszaporodnak (ez utóbbi esetben a legjobb barátokat be kell avatni, mert ők falaznak, ha kell).

Igényesebb lesz, új ruhákat vesz, jobban ad magára, többet fürdik, sportolni kezd, fogyózik. Erősebben parfümözi/after shaveli magát (női parfüm eltüntése/elfedése érdekében) vagy mielőtt hazajön, beül valami füstös helyre, pl. autóban dohányzás + valami alkohol, ezek elnyomják az árulkodó/gyanús női illatokat.

Éveken át titokban lehet tartani. Okos házastárs nyilván érez valamit, esetleg gyanakszik is, de ha nincs lebukás, akkor nincs bizonyíték sem, azaz elvileg sokáig fenntartható. Van, amikor a szerető besokall és "okoskodni" akar, pl. zsarolás, megkeresi a feleséget és kipakol stb. Na, ezen csúnyán meg lehet bukni... Tudok olyanról, aki 8 éven keresztül csalta a feleségét, majd a pasas megunta, gyerekek felnőttek, és ő döntött úgy, hogy a szeretőt választja.

A koton a szemetesben azért elég amatőr... aki rafinált, sosem viszi a szeretőt a saját lakásába, ez elég alapvető (szomszédok, bárki betoppanhat, szeretőnek nem kell tudnia/ismernie a lakásodat, címedet, stb.).

Hazamenetel előtt át kell nézni a ruhádat (pl. hosszú női hajszálak, csillámpor, rúzsfolt stb. persze még jobb, ha a szerető sem használ ilyesmiket a randi idején).

2013. szept. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!