Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tehetném boldoggá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném boldoggá a házasságomat?

Figyelt kérdés
5éve vagyunk házasok elég sok zűr után vagyunk. A férjem nagyon hanyagol nem törödik velem, mikor a szemére vetettem láttam, hogy fáj neki, de azt mondta, ő nem tudja kimutatni a szerelmét, tőle csak erre teleik. Nem járunk sehová csak külön külön, bár én még úgy se. Én így nem vagyok boldog, de nem tudom, mit tegyek. Nagyon bosszant, hogy szerinte a romantika gyerekes, ügy érzem rosszul választottam! De még mindig meg akarom menteni a házasságom, nem akarok rögtön ügyvédhez szaladni!
2013. szept. 28. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fog már sokat változni. Sőt...! Hasonló helyzetben vagyok én is , avval a különbséggel, hogy nem vagyunk házasok.
2013. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen, PLAYGIRL93 pont ugyanilyen a te helyzeted is. Igaz, csak egyetlen rohadt éve vagy együtt a hapsiddal, aki orrba-szájba csal téged, rendszeresen elver, akkor se venne el, ha sírva könyörögnél, mert csak kapcarongynak kellesz neki, miközben te is elkezdtél másokkal randizgatni, de szigorúan csak a kanod mellett, ott nem hagynád ezt a szupercsávót senkiért... na mesélj, milyen okos tanácsod van a férjezett kérdezőnek, akihez -szerinted legalábbis- hasonlít a helyzeted?!
2013. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Nem fog megváltozni soha.

2013. szept. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En parom is ilyen volt annyi kulonbseggel hogy o kezdett engem mar levegonek nezni.. Ha hulyeseget csinalt raszoltam es meg adta a martirt ferditett hulyenek nezett... Olyan dolgokat mondott amit allitolag en mondtam hogy a hajam egnek allt, mikor idegessegemben elsirtam magam a tehetetlensegtol kicsufolt mint az ovisok... Sirva mondtam valamit erre annyi volt a reakcio hogy nyenyenyenye.... Pfff... mint a dedoba nem mint egy kapcsolat...


Tudod mi lett? Ket budos nagy pofon taviranyito reptetes, minden amit ertem hozzavagtam orditottam hogy takarodj, kozben a cuccat teptem ki a szekrenybol es orditottam hogy sz.hazi k...g nem fogom vele elk.rni az eletem 25 vagyok lassan 4 a fiunk ezerszer ujra kezdhetem, de o most fog megtanulni imadkozni mert olyan poklot meg nem elt meg amit en teszek vele a megalaztatasok utan.

Aznap annyit tett hogy kint a foldon aludt masnapra mondtam neki ha itt latom elso harciidegbol lenyuzom a boret...

Masnap reggel raffaello agyba reggeli, konyorges, hogy az idei evet adjam neki mert nincs elete ha nem lehet velem mert en vagyok a masik fele. Olyan vallomast kaptam konnyek kozt amit meg sose, belatta hogy igazam van es hogy paraszt volt ez nyaron tortent... Azota kicsereltek! Igyekszik romantikazni, szeretget olelget eljon mellettem puszit kapok a nyakamra stb! Mi jol haladunk, azt mondta a mindennapi stressz ideg epitkezesunk kivesz belole mindent, de mar tudja, hogy feleslegesen epit nekunk hazat ha tonkre megy a kapcsolatunk es oda nem koltozhetunk be egyutt...

Van mikor jot tesz ha megharcolsz magadert!

2013. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi nem vagyunk házasok,2 ève èlünk együtt.

Nálunk is volt olyan,hogy a párom nem törödött velem,minden fontosabb volt...besokalltam,összevesztünk,másnap pakolni akartam,mert elegem volt,párom èszbe kapott,bocsánatot kèrt,sírt ès azóta minden más :)

2013. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha láttad, hogy fáj neki, amikor elmondtad, hogy elhanyagol az jó jel. Akkor szeretne téged boldoggá tenni, csak lehet hogy nem tudja hogyan. Az sem baj, ha távol áll tőle a romantika, nem vagyunk egyformák, ezt is el lehet fogadni. Akkor vedd kezedbe az irányítást az elején, szerintem bele tudod rázni őt ebbe idővel.

Szervezz programokat, közös túrák, wellnes, pár napos kiruccanás másféle környezetbe kettesben. Figyelj rá jobban, amikor hazajön tölts neki egyet a kedvenc italából, maszírozd meg a vállás és közben hallgasd meg milyen napja volt. Kedveskedj neki az ágyban. Keresd a szemkontaktust. Amikor csak elmész mellette érj hozzá, simítsd végig valamilyét. Legyél kedves, mosolygós vele. Egyszóval kezdj el vele flörtölni és szervezz minél több közös programot. Fel fogja venni a ritumust, és ő is kezdeményezni fogja ezeket. Tudd meg számára mitől jó egy kapcsolat, hogy érzi magát a legjobban és próbáld meg azokat megteremteni számára. Értékelni fogja és ő is megpróbál majd cserébe kedveskedni neked.

A külön szórakozás meg legyen felejtős egy darabig. Együtt keressétek a boldogságot ne külön-külön!

2013. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ügy érzem rosszul választottam!"

Én is úgy érzem.

2013. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van gyerek?

Jár valakivel a férjed? Mit mond, hova jár Nélküled?

2013. okt. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!