Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyre jobban zavar ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban zavar ez a különbség?

Figyelt kérdés

Feleségem nagyon könnyen ismerkedő típus, én kevésbé, ez egyre inkább zavar.

Na nem úgy kell elképzelni, hogy én teljesen befelé húzódó vagyok, szerintem átlagos vagyok ilyen szempontból, a boltban szoktam viccelődni az eladókkal, ilyesmi.

Én azt mondom, hogy akivel úgymond nincs dolgom a mindennapokban, miért kéne leállni cseverészni, jópofizni, ismerkedni.

Feleségem ellenben bárkivel képes beszélgetni, a kallerral, mellé ül egy idegen a buszon, stb.

Azért is zavar őszintén szólva, mert féltékeny vagyok, általában ezek az emberek férfiak, de nem veszi észre a feleségem, hogy azért szeretnek vele szóba elegyedni, mert elég kihívóan öltözködik, meg azért lehetne visszafogottabb is, egy idegennel simán beszélget szexuális tartalmú dolgokról.

Megjegyzem nekem vannak barátaim, gyerekkoriak, neki nem igazán vannak régóta tartó barátai, csak rengeteg embert ismer így felszínesen.

Szerintetek ezzel meg lehet békélni, egyre jobban zavar a dolog.

Ja, és nem féltékeny vagyok rá, mert mint írtam, nekem régóta tartó, szoros kapcsolataim vannak, csak idegesít ez a magatartás a páromban, egyre jobban.


2013. szept. 29. 09:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

10-es hozzászólásod árulkodik arról, hogy az egész kérdésed egy hatalmas kamu:D

Békülj meg a tudattal, hogy olyan a nejed, aki bármit is vesz fel, akkor is észreveszik, akár még kismellel is:D

2013. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Je Veux ***** válasza:
91%

És mi lenne, ha kinyitnád a kicsi szádat és elmondanád neki, hogy "egyetlenem, nem gondolod, hogy ez túlzottan kivágott felső? kivan belőle mindened."


A párom nem fél megmondani, ha valami nem tetszik neki az öltözködésemben, és ha szól, hogy ez nagyon kivágott, akkor felveszek egy másik felsőt, mert tudom, hogy kényelmetlenül érezné magát, illetve onnantól kezdve, hogy felhívta rá a figyelmemet, már engem is zavarna a dolog.


Szóval a legegyszerűbb az lenne, ha megbeszélnéd vele.

2013. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor szólj neki,hogy félsz,hogy valaki esetleg félreérti a közvetlenségét,ezért próbáljon szolidabban öltözködni és viselkedni.Ne támadd le,csak jelezd,hogy téged mindez zavar.
2013. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 lyna82 válasza:
Kérlek ne haragudj meg,de írtad hogy a házasság elött is ilyen volt.Akkor nem zavart most meg igen??Hogy is van ez?ŐT vetted feleségül,ŐT választottad akkor??!!
2013. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Már írtam, hogy beszéltem vele ezekről, és azt is írtam, mit válaszolt... Kinyitottam a kicsi számat.

Igen, tudtam, hogy ilyen, de gondoltam megváltozik, ennyire abnormálisan nem lehet viselkedni, azt hittem, egy komoly kapcsolatban megváltozik.

2013. szept. 30. 08:30
 16/18 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, hogy senki sem változik, max. egy darabig elfolyt de abból nem szokott jó kisülni.. Inkább legyél büszke rá, hogy szép, dekoratív feleséged van!
2013. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem vagytok egyformák, másként érzékelitek a világot, más felfogásotok van az emberi kapcsolatról, ezért nem érti egyikőtök sem, miért csinálja másként a másik, és hogy azon miért nem változtat. Emiatt van ez az egész.

Megváltoztatni a másik embert nem szabad. Változhatsz te is az ő igényére, hogy lazábbra veszed a figurát, biztos meg tudnád csinálni, csak éppen akkor már nem te lennél. Változhat ő is a te igényedre, hogy visszafogja magát, biztos meg is tudná tenni, csak éppen akkor már nem ő lenne. Viszont ha ez téged idegesít, akkor előbb-utóbb ki fog hatni az érzelemre amit iránta érzel. De ha meg ő fogja vissza magát a te kedvedért, lehet, hogy unalmassabb lesz akkor az élete, nem kapja meg a napi locsi-fecsit, flörtöt, és akkor meg az ő irántad érzett érzelme csorbul. Szerintem vagy mindketten engedtek egy nagyon kicsit a másiknak, a béke és a további együttműködés érdekében (éppen annyit, hogy még ne csorbuljon egyikőtök személyisége és akarata se), vagy elfogadjátok a helyzetet így, eddig is így volt, eztán is így lesz alapon. De akkor tényleg el kell fogadni a másikat olyannak amilyen, nem csak mondani!

Ha egyik se megy, akkor szétválnak útjaitok. Lehet, hogy nektek ennyi idő kellett, hogy rájöjjetek tök mások vagytok, és hogy ennyi elég volt.

2013. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"nem vagyok arra féltékeny, hogy könnyen teremt kapcsolatot, mert mint írtam, számomra megvannak a valós és tartós, tartalmas kapcsolatok."


Most ez mit jelent, hogy nem arra vagyok féltékeny, hogy a feleségem kiteszi a melleit, mert nekem megvannak a valós és tartós, tartalmas kapcsolatok? Hogy te meg valósan és tartósan mellédugsz?

2013. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!