Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet vajon annak a hátteré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet vajon annak a hátterében, hogy a férjem hirtelen külön kasszát szeretne?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk házasok, de több mint 10 éve közös kasszán vagyunk. Ezalatt volt olyan, hogy én kerestem keveset meg olyan, hogy ő.


Most új munkája lett, ezért azt mondta hogyha visszamegyek dolgozni, akkor legyünk külön kasszán. Konkrétan úgy képzeli, hogy a rezsit felezzük, vásárlások után meg átnézzük hogy ki mit vett: nekem betét, tusfürdő, neki borotválkozós cucc stb. És azzal elszámolunk.


Ti mit gondoltok erről?


2013. szept. 29. 11:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Bajt szimatolnék.
2013. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
23%

"hogyha visszamegyek dolgozni"


Miért eddig nem dolgoztál? Ha igen lehet abból lett elege. De ezt ennyiből nem nagyon lehet megmondani miért.

2013. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%

Egy másik nő úszítja a háttérből.Teljesen egyértelmű.

Ha valaki együtt él valakivel, akkor közös minden. Az öröm is a bánat is, nincs különcködés.Társbérlet meg nem társaskapcsolat.

2013. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Azt,hogy le akar lépni,

Nem mennék bele, ha eddig működőképes volt, akkor főleg nem.

Ráadásul nemmtudom mi értelme van, házasok vagytok, vagyonközösség van, elvileg az ő fizetése a te pénzed IS jogilag.(ha nincs házassagiszerződésetek)

2013. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Most itthon vagyok gyed-en, januárban kezdi a lányunk bölcsit.
2013. szept. 29. 11:57
 6/28 anonim ***** válasza:
48%
egyértelműen valami szeretőféleség van a dolog mögött.
2013. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk marhára mindegy, mert ha ne adj isten válásra kerül a sor, ugy is feleződik minden.
2013. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is nő van a dologban,arra kell a pénz neki!
2013. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%

Nem feltétlenül jelent rosszat. De ez ismerni kéne a háttér sztorit. Én is elgondolkodtam a külön kasszán, minden rosszindulat és hátsó szándék nélkül. Nekem pl abból lett elegem hogyha elmentem bevásárolni, mindig megkaptam hogy úristen, mennyit költök.. De ezt úgy hogy csak a legszükségesebb dolgokat veszem meg a gyereknek és magunknak ételt. Magamnak soha nem vásárolok semmit, minden forintot kétszer meggondolok hova teszek, de mivel a férjem nem jár vásárolni, nincs tisztában az árakkal. De naponta veszi magának a 400 forintos nasit, én meg nem rendelhetek fél évente 1x, egy pizzát... Ruhát mindig ajándékba kapok, talán a legdrágább dolog amit vettem magamnak az utóbbi időben, az egy doboz hajfesték volt.


Szóval jó lenne tudni mire költitek a pénzt, nem biztos hogy van valakije...

2013. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%

Bajt szimatolnek...


En belemennek a fizetesem haromnegyedet vallanam csak be elkezdenek veszettul sporolni, es rohognek amikor beall a konyhaba mosogatni vagy fozni magara... Netan zoknit aztatva latni mosni teregetni...


Nekem evidens lenne ha anyagilag kulon akkor mindenben kulon...

Vagy ha mindent felezunk akkor a-het, b-het

A heten tied a hazkoruli munka mosas fozes takaritas, bheten meg a kedves ferjede...

Vagy ugy gondolta hogy minden ugyanugy marad csak a penzet tartja meg?

2013. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!