Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennetek ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha a parotok minden nap inna?

Figyelt kérdés
Nem sokat iszik,de jol latszik rajta. Az apja alkoholista volt. Ha kerdezem, hogy mannyit ivott, vagy ivott-e, tagad. Masnap azt mondja, maskor nam iszik. Van 2 kicsi gyerekunk. Amugy minden rendbe van kozottunk, es nagyon jo apa. Mit tehetek?
2013. szept. 30. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha nem szokna le teljesen a piáról, elválnék.

Ilyen háttérrel és alkoholizálási szokással, gyakorlatilag garantált, hogy x éven belül masszív alkoholista váljék belőle.

2013. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmit...ilyenről nem mondanám, hogy a párom. Szóba sem állnék ilyen emberrel, akinek létszükség a napi 3-4 pálinka! Nincs elég józan férfi, hogy egy ilyenhez ragaszkodsz?
2013. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1/5-2 deci palinka es 0,5 sor nem sok?

Mivel tagad rengeteg, ha nem szenvedelye vagy nemverezne bajnak nem tagadna...


Amugy leirom mit tettem 3 honappal az eskuvo elott feltunt hogy mindennap ittas az ex. Szoltam egyszer hogy eleg ra par napra parancsoltam hogy eleg harmadszor hallottam a hangjan es kihajitottam a cuccait visszament az anyjahoz...

Legjobb dontesem volt azota rengeteg hitele van hogy kitisztazza magat...

En nem asszisztalok hozza! Alkesz volt fater lattam anyam eletet... En nem elek turessel elnezessel sose senki fele!

2013. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!