Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 30 éves nő vagyok és unom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nő vagyok és unom a családi életet mert nem szeretem a férjem? El akarok hagyni a férjem mert nem szeretem már és muszájból ne akarok vele lenni! Hogyan közöljem?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves gyermekünk,20 éves voltam amikor összejöttünk.Nem szeretem már őt és nem akarom ezt a családosdit.A gyerekemet akarom és szeretem de a férjemtől nem akarom semmit már és nem akarok vele közösködni.Hogyan szokás elindítani a válást normális keretek között?És hogyan szokás ezt finoman közölni?
2013. febr. 6. 15:12
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Kioktatást nem kérek ezt előre meg is köszönném!Én már döntöttem.Már csak az érdekel hogyan és hol kell elindítani egy válást?Köszönöm!
2013. febr. 6. 15:15
 2/55 anonim ***** válasza:
55%
Gratulálok.
2013. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
27%

Hagyd ott a férjed, de a gyereket hagyd nála! Te nem vagy való sem feleségnek, sem anyának! Te a gyerekedet sem szereted, csak saját magadat.

A házasság nem mindig csupa napfény! A gyerekednek az az érdeke, hogy családban, az apjával nőjön fel, nem egy olyan anyával, aki unja a családosdit! Minek szültél akkor gyereket?

2013. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

ma 15:15


Nem kell gratulálni.Mondtam hogy nem kérek kioktatást és ítélkezést!Mindennek oka van a részletekbe nem akarok bele menni és nem is szeretném azt fírtatni pláne nem idegenekkel.

2013. febr. 6. 15:19
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

Leülteted a férjed és megmondod neki hogy el akarsz válni.Kérdezni fogja miért ugy hogy valami indokot mondanod kellene.

Eldöntöted és kész,van ilyen.

Csak ne sumákolj.

2013. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 carpediem1983 ***** válasza:
45%
De van már valakid aki miatt nem akarod vagy csak úgy?
2013. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

ma 15:20


Ne mindenki magából induljon ki...

Nincs senkim.

2013. febr. 6. 15:21
 8/55 anonim válasza:
74%
Azt is leírhatnád,hogy miért akarsz válni.Megvert?Alkoholista?Drogozik? Mert ha nem ilyen normálisan keretek között menjen mert rosszul fog esni ez neki.+ A gyerek miatt is lehetnek viták
2013. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
91%
2013. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

ma 15:21


Nem akarok a részletekbe belemenni.Maradjunk annyiba hogy nem működik és kész,és nem is fog.

2013. febr. 6. 15:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!