Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretem a férjem, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a férjem, de nagyon önző?

Figyelt kérdés

Mindig a saját érdekei a legfontosabbak, utána jönnek csak az enyéim. Ha éppen nincs kedve hozzám, elküld, hogy hagyjam békén, aztán meg odajön, mintha mi sem történt volna. Pedig olyankor mindig megbánt, és hiába mondom neki, nem érti meg. Mit tegyek, hogy jobban odafigyeljen rám?


Ha jó passzban van, akkor imádnivaló, mindent meg tesz értem, csak a baj az, hogy ilyen ritkán van, meg nagy veszekedések után...


Próbáltam már vele megbeszélni, nem tudom, hogy hogyan kéne mondanom, hogy üssön is, és ne csak elengedje a füle mellett.


2013. okt. 4. 18:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Néha az én párom is elküld.., de nem az önzősége miatt, mert ő már többször bebizonyította, hogy önzetlen. Inkább azért, mert éppen mással akar foglalkozni. De ez nem baj, nem is bírnám ki ha állandóan a nyakamban loholna, hisz én is vagyok úgy, hogy ha más foglalkoztat, valami "fontosabb", akkor azzal foglalom le magam. Ha viszont egyiküknek szeretethiánya van, akkor nyávogunk a másiknak és azért csak odamegyünk egymáshoz. Azért olyan bunkók nem vagyunk, hogyha egyikünk kínlódik, akkor teljesen leszarjuk. Ha úgy érzed, hogy ő ilyen, akkor viszont lehet hogy nem illetek össze. Vagy az is lehet, hogy nem tudod semmivel sem lefoglalni magad, ami örömöt okozna még rajta kívül. Akár egy hobbi, bármi.
2013. okt. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Még azt akartam leírni, hogy volt egyszer nekem is egy olyna nagyon flematikus hapsim, de nem túl sokáig, mert ugyan alkalmanként foglalkozott velem sokat, és néha nagyon levett a lábamról, de általánosan ez volt jellemző rá, amit te mondasz. Csak olyan szinten, hogy ült a gép előtt, én beszéltem hozzá, nem is arra válaszolt amit kérdeztem, ha egyáltalán válaszolt. Tehát ő ilyen egybites lehetett. Hamar el is hagytam. Most találkoztam vele nemrég, jött kocsival az utcán és kérdeztem merre mész, erre megint valami tök mást válaszolt, ezzel mindig fel tudott bszni agyilag. Nah, mindegy, szal ilyen is van, ez is érthető, de mondom ha ilyen, akkor tényleg lehet hogy nem illetek össze.
2013. okt. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

én nem tartom magamat önzőnek azért, mert egy olyan kapcsolatot szeretnék ahol számít az, ha mondjuk rosszul érzem magamat, és nem csak elfordul tőlem olyankor hogy akkor oldjam meg magamnak, aztán jöjjek vissza ha megint jól vagyok.

Úgy érzem, hogy túl sokat adok oda magamból azért, hogy jó legyen és ne vitatkozzunk. inkább elmosogatok én, amikor ő egész nap otthon volt én meg dolgoztam, inkább összepakolom a disznóolat amit hagy maga után csak hogy ne vitatkozzunk, de már nagyon kezd elegem lenni, hogy ő nem csinál semmit, és ha szóvá teszem akkor meg elkezd hisztizni. Már nem az van mint az 50es években, rohadtul nincs időm arra, hogy mindent a segge alá toljak, és halgassam hogy milyen szar az ő élete mert hogy ez meg ez van a munkahelyén, megnyugtatom, hogy jól van semmi baj, majd jobb lesz, kedves vagyok vele, stb, ha meg én érzem rosszul magamat elküld a fenébe hogy hagyjam már abba mert ő nem tud vele mit kezdeni.

2013. okt. 5. 08:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező az én férjem is önző, de nem úgy, hogy nem segít, hanem levegőnek néz. Csak arról hajlandó beszélni, ami őt érdekli, csak azt csinálja, ami neki tetszik, hangoztatja, hogy nem hoz áldozatot értem. És ez csak az utóbbi pár évben van, amióta kitalálta, hogy "önmegvalósít" .
2013. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia!:) Itt nincs olyan nagy baj,mint azt gondolod!:) Ezt a 13-as kommentedben írtakból leszűrtem. Remélem lesz időd egy jó könyvre,amit ajánlanék: A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek - Dr. John Gray-től. Párom is ilyen,szóval meg tudlak érteni. Van ebben önzőség is az tény,ezt viszont el kell fogadnod. DE,az olyan dolgokat,miszerint "ő nem tud vele mit kezdeni" a könyvből meg fogod érteni,hogy nagyon is igazat mondd és ennek örülj!:) Sok sikert kívánok a könyvhöz, az Élethez!
2013. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A jó férj mos, főz, takarít, bevásárol. Három helyen hajtja melót és tart két barátnőt, hogy ne fájjon a kedves felesége feje állandóan. Azután némely lázadó alkat egyszer csak meglép egy takarítónővel, aki nemfittnesz, nem többdiploma:)
2013. okt. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!