Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki nem állhatom a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki nem állhatom a férjem occsét, ezért ha szoba kerul mindig osszeveszunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom occse arrogáns, beképzelt barom, akinek nem parancsol sem ember, sem Isten. Azt hiszi, korulotte forog a világ, ha valami nem úgy van ahogy o elképzelte leissza magát, agresszív lesz és képes bárkinek nekimenni még a saját anyjának is. Párom ezeket mind tudja, ezért nem is beszél vele, de mgis ha ketton kozott szoba kerul valahogy mégis pártolja. Miért?

2013. okt. 4. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

azért,mert az öccse,és a rokonait az ember nem válogathatja meg.

Lehetnél okosabb,hogy nem veszekszel miatta,ha csak beszélgettek

2013. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert az öccse.

Az én párom is ilyen. Ha szóba jön az apja alkoholizmusa (szerencsére már leszokott), vagy az agressziója akkor dől belőle a gyűlölet, de ha én ilyenkor meg merem említeni, hogy nem biztos, hogy szívesen engedném neki, hogy vigyázzon a majdani unokákra akkor rögtön elkezdi védeni... Mert az apja. Pedig tudja, hogy igazam van.

2013. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne beszéljetek az öccséről. Nem hiszem, hogy a sógornak mindennapi témának kellene odahaza lennie. Ha szóba kerül, szerintem inkább ne is mondj semmit, ennyit megtehet az ember a családi nyugiért. Próbáld megérteni a párodat, biztosan nem esik jól neki hallgatni, hogy mennyire utálod az öccsét, mégis csak a testvére.
2013. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is komoly konfliktusforrás volt egyik exemnél a drágalátos öccse, annak minősíthetetlen viselkedése miatt. Egyszerűen ha csak megláttam, összement a gyomrom, annyira utáltam. Mániás depresszióban szenvedett és mindenkit kicsinált idegileg a környezetében: velem is bunkózott, sértegetett, beszólogatott, gúnyolódott. Amikor egyszer együtt nyaraltunk vele meg a barátnőjével, akkor egyik este zokogtam a páromnak, hogy csináljon valamit, mert reggel felülök az első gépre. Akkor beszélt vele, kb 2 napig normális volt, aztán újrakezdte. A párod azért fogja a pártját, hiszen a testvére és úgy érzi, 2 tűz közé szorult. Nyilván nem várhatod el tőle, hogy elforduljon 100%-ban az öccsétől, mert ő mindig a testvére marad, akármekkora barom is, te meg csak a barátnője vagy és nem biztos, hogy még évek múlva is együtt lesztek. Mi aztán szakítottunk, de ha együtt maradtunk volna, úgy kezeltem volna a problémát, hogy egyszerűen a lehető legminimálisabbra szorítottam volna az öccsel való érintkezést.
2013. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat a figyelmetlenségért, most olvasom, hogy férj-feleség vagytok. Viszont még ebben az esetben is azt mondom, hogy az öcs az öcs marad. kerüld a vele való érintkezést, ha mégis muszáj találkozni, vedd be a leszarom tablettát.
2013. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!