Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik, hogy egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy férfinak egyáltalán nincs igénye beszélgetésre és együttlétre a párjával?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy csak akkor beszélgetünk és csinálunk valamit együtt, ha én kezdeményezek. Ő tök jól elvan egész este a tv és a gép előtt szinte minden nap. Fél 6-kor ér haza (10 óra fizikai munkát végez), a gyerekekkel elvan valamennyit, majd a lefektetésük után bekapcsolja a gépet/tévét, sokszor egyszerre és elalvásig nyomja.

Ha elkezdek beszélni hozzá, akkor látványosan szenved, mert nem hagyom meccset nézni, meg hogy ő fáradt ehhez.

Na de könyörgöm, akkor mégis mikor szóljak hozzá??? Napközben mindketten dolgozunk, munka után pedig a gyerekekkel vagyunk, tehát csak ezek után lenne időnk egymásra!

Persze, fontos a kikapcsolódás, nem is várom el minden nap, hogy órákig beszélgessünk, na de ha pl. most is focizni ment, akkor talán mégsem lehet olyan fáradt, nem?

Hétvégén is ez van, mert olyankor meg filmet néz, amit ugye hétköznap nincs ideje.

Rengetegszer elmondtam már neki, hogy ez nekem nem jó, szükségem van rá lelkileg, még ha nem is minden nap, de sokkal sűrűbben kellene éreztetnie velem, hogy szeret és hogy szeret velem lenni. Mert állítása szerint így van és nem akar elválni, ill. 3. sincs a képben.


Érdekelne, hogy más férfiaknál és párkapcsolatoknál ez hogy van, mennyire elfogadható ez?


2013. okt. 7. 20:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Miért? Te el akarsz válni?
2013. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1-nek: miután többször elmondtam már neki, hogy érzek és ennek ellenére ugyanúgy elvan napokig csendben a tv előtt, ezért igen, megfordult már a fejemben, hogy talán nem a megfelelő férfival vagyok együtt.

Rettenetes szeretethiányom van, ami most már sajnos kezdi rányomni a bélyegét az életem többi részére is.

Szükségem lenne egy szerető társra, aki ugyancsak a társának tekint és élvezi a velem való együttlétet, nem pedig a tv és a gép mögé bújik.

Vagy én várok túl sokat és ez természetes a férfiaknál?

2013. okt. 7. 21:10
 3/23 anonim ***** válasza:
gratulalok sikerult egy retardal ferjet talani bar igaz en meg csak fogok hazasodni a paromal de en mindig viszem kozos programokra meg stb ahogy mar te is leirtad egy nonek kel a torodes es en teszek is erte hgy megkapja ja amugy meg nincs mindig mecs meg stb a tevebe es jo lene ha menetek egyut valahova monduk szulok a nagyihoz ti meg menyetek el valahova
2013. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani, kérdező, de ilyenkor mindenki azzal védekezik, hogy "pedig régen nem ilyen volt". Ami az esetek nagy százalékában nem igaz... :) Láthatólag egyáltalán nem hajlandó "megalázkodni" előtted, és totálisan hülyére vesz a dumájával meg a szenvedésével. De hát te kötelezted el magadat mellette. Nekem is nagy igényem van azokra, amiket elmondtál, így ennek megfelelően választottam embert férjemül.

Van olyan, hogy valaki megváltozik valamilyen szinten, gyerek és satöbbi után, de szerintem ennyit senki sem tud.

2013. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Sajnálom, de nem hiszem, hogy megváltozna. Ő ilyen, és így érzi jól magát. Persze biztosan szeret is téged, hiszen főzöl neki, meg takarítasz és nem kell egy disznóólban élnie, továbbá mosod a ruháit, sőt még egy aranyos gyereket is pottyantottál neki, akivel legalább foglalkozik (még). Az ilyen kapcsolatnak előbb-utóbb válás lesz a vége, vagy majd találkozol egy másik férfival, aki ápolja a lelked, és elkezded csalni vele a férjed vagy elválsz miatta. Egy harmadik lehetőség, hogy nem csalod meg, de nem is változik a helyzet, életetek végéig így fogtok élni, és 60 évesen depressziósan rájössz, hogy elfecsérelted egy értéktelen alakra a legszebb éveidet. Annyira szomorú az egész, és nagyon drukkolok, hogy a számodra legjobbat hozd ki belőle.
2013. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem érted őt, nem ellened van ez hanem a barátaiért.

Játékra vágyik. Nem úgy ahogy te gondolod, nem számitógépes játékra, hanem bármilyen játékra, kalandra izgalomra. Ez most csúnyán fog hangzani, de te már megvagy, a te akadályodat már vette, kell egy új kihivás, egy újabb játék.

Szocializálódásra vágyik, hogy beférjen a csapatba, a te csapatodban már benne van, szeretne még egybe beleférni.

Bemegy a munkahelyére és a feje felett beszélgetnek: milyen volt a meccs, az a sorozat a harmadik részben marha jó, ő is hozzá akar szólni, ő is benne akar lenni a történetben.

Hallgatja az öltözöben a haverja sztoriját, hogy a tegnapi első randin a nagymellű szőkével miket produkáltak liftben, ő is erre vágyik. Ő is át akarja élni. Nem a nagymellű szőkével, hanem veled. Eddig eszébe sem jutott, de igy hogy már hallotta hogy ilyen is van ő is szeretné.

Mint az oviban, aki a piros autóval játszik tutira a kékre vágyik, egész egyszerüen azért mert a piros már megvan. Aztán abba bele sem merülök mi lesz majd akkor ha feltünik egy zöld autó is:-)


Hogy mit csinálj? Ennyiből már kitalálhattad volna ha tudtál követni. Legyél izgalmasabb mint a haverjai. Újra te leszel a játék. Mesélje ő a haverjainak a sztorikat és vágyanak ők az ő autójára.

2013. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Persze, ez is igaz. Nem egy 180 fokos fordulat ez a részéről, na de azért elég látványos így is a változás.

Régen szeretett velem lenni, beszélgetni, álmodozni, tervezgetni, mostanában pedig max. a napi történésekről beszélünk, jó esetben.

A régi melóhelye sokkal lazább volt, jobban is keresett vele, így valamennyire érthető is, hogy jobban elfárad és kevésbé érzi jól magát, na de 4 éve melózik már itt, én már 1000x váltottam volna a helyében, ha ennyire megkeseríti az életemet a sz.r melóhely, tehát annyira akkor mégsem érzi sz.rul magát!

Szóval nekem úgy tűnik, mintha bele lenne kényelmesedve ebbe az egészbe és nem érdekli semmi. Elmegy melózni, gürizik egész nap, itthon gyerekezik egy kicsit, majd kockulás és alvás, másnap meg kezdődik minden elölről.

Ja és mint írtam, nekem szeretethiányom van, tehát az is elég lenne, ha legalább valamilyen módon kimutatná a szerelmét/szeretetét, de a fentiek miatt ez sincs meg. Szóval nem kell, hogy minden este órákon keresztül beszélgessünk, na de akkor is jó lenne, ha legalább valami lenne.

2013. okt. 7. 21:32
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Az az igazság, hogy sok férfi elég lelki szegény. És az, hogy előtte beszélgetett veled, az a beetetési időszak volt. Lehet, hogy nem a megfelelő társsal vagy együtt, mert lehet, neki egy kis butácska, érzelmileg igénytelen lányra van szüksége, aki akár a háziállata is lehetne, nem egy érett nőre, akinek magasabb szintű igényei vannak, mint amit ő tud nyújtani. Nekem is ilyen volt a volt párom, de kiraktam a szűrét. Rajta keresztül tanultam meg, hogy a nagy szavak, meg az, hogy foglalkozik veled és beszélget veled, meg mindenben megért, az csak kamu az esetek többségében. És ha már megvagy neki, akkor már nem fogja törni magát, hanem önmaga lesz. És ki se nézi belőled, hogy te lelépnél, mert ennyire nem figyel rád. Majd akkor fog, ha válni akarsz, de az is kamu lesz és csak arra megy ki, hogy Ő ne maradjon egyedül.
2013. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

4-esnek szántam az előző kommentemet.


5-nek: sajnos az eszemmel már régóta tudom, hogy úgy van, ahogy írtad, de a szívemmel nem akarom elhinni. Én nem kívánok életem végéig egy érzelemmentes kapcsolatban élni, de a gyerekeimet sem szeretném egy csonka családban egyedül felnevelni. Szeretik az apjukat és ő is viszont. Szeretik a sulit, az ovit, szeretnek itt lakni és ezeket mind fel kéne rúgnom csak azért, mert én nem vagyok boldog és nem elégszem meg ennyivel.

Megtehetem én ezt velük?

És mi arra a garancia, hogy egyedül jobb lesz, ill. hogy ha lenne egy olyan balek, akinek pont egy csóró 2 gyermekes anyuka kell, akkor ő előbb-utóbb ne lenne ilyen bepunnyadt?


6-nak: ebben is van valami, amit mondasz. Nem is lenne ez probléma, nyugodtan nézzen meccset stb, hogy legyen miről beszélgetni másnap, na de legyenek olyan napok is, amikor rám vágyik és velem akar lenni! Hogy miért? Hogy utána ő dicsekedhessen, hogy az ő kapcsolata még 9 év és 2 gyerek után is olyan, hogy mindkettőnket boldoggá teszi és ennek köszönhetően kiegyensúlyozottak, harmonikusak vagyunk.

2013. okt. 7. 21:44
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

5-ös vagyok: tudom, gondoltam, hogy ezek mind a válás ellen vannak. Viszont akkor marad a 2 utolsó verzió. Mivel ennyire szeretethiányod van, gyanítom, hogy előbb-utóbb találsz valakit, aki törődik veled. Egyébként ez borzalmasan hangzik, de már nem botránkozok meg ezen. Nem csodálkozok rajta, szinte nincs más kiút.


Amit egyébként valaki más írt, hogy próbálj érdekes lenni, azért azt megpróbálhatnád. Ha nem megy, nem reagál vagy nem ahogy kellene, akkor hagyd, nem érdemes.

2013. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!