Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik, hogy egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy férfinak egyáltalán nincs igénye beszélgetésre és együttlétre a párjával?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy csak akkor beszélgetünk és csinálunk valamit együtt, ha én kezdeményezek. Ő tök jól elvan egész este a tv és a gép előtt szinte minden nap. Fél 6-kor ér haza (10 óra fizikai munkát végez), a gyerekekkel elvan valamennyit, majd a lefektetésük után bekapcsolja a gépet/tévét, sokszor egyszerre és elalvásig nyomja.

Ha elkezdek beszélni hozzá, akkor látványosan szenved, mert nem hagyom meccset nézni, meg hogy ő fáradt ehhez.

Na de könyörgöm, akkor mégis mikor szóljak hozzá??? Napközben mindketten dolgozunk, munka után pedig a gyerekekkel vagyunk, tehát csak ezek után lenne időnk egymásra!

Persze, fontos a kikapcsolódás, nem is várom el minden nap, hogy órákig beszélgessünk, na de ha pl. most is focizni ment, akkor talán mégsem lehet olyan fáradt, nem?

Hétvégén is ez van, mert olyankor meg filmet néz, amit ugye hétköznap nincs ideje.

Rengetegszer elmondtam már neki, hogy ez nekem nem jó, szükségem van rá lelkileg, még ha nem is minden nap, de sokkal sűrűbben kellene éreztetnie velem, hogy szeret és hogy szeret velem lenni. Mert állítása szerint így van és nem akar elválni, ill. 3. sincs a képben.


Érdekelne, hogy más férfiaknál és párkapcsolatoknál ez hogy van, mennyire elfogadható ez?


2013. okt. 7. 20:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

19-es vagyok.

Figyelj. A férjem az építőiparban dolgozik, nehéz fizikai munkát. Mindennap 5 órát vezet azért, hogy aztán 10 órát dolgozhasson. hajnali 4-kor indul, este 7 után ér haza.

Elővesz egy sört, leülünk a nappaliban, és beszélgetünk. Aztán vacsora, fürdés, alvás. Hétvégén a kertes ház ellátja feladattal, de délután mindig velem csinál programot, mert hétközben keveset érünk rá egymásra.

2013. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A pasi nem szereti a szócséplést. Akkor beszél, ha mondani akar valamit. Szomorú, de nincs mit mondania neked. De miről is mesélhetne? A munkájához laigha konyítasz, a focihoz még kevésbé...
2013. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2014. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!