Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki annyira bizonygatja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki annyira bizonygatja, hogy csúcs szuper a házassága annak valóban az? Itt gyk-n is vannak olyan nők akik bizonygatják mennyire jó a házassága, kapcsolata csak nekem fura? Ami nem jó azt minek kell megjátszani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 11:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%
Egy két feldobott kérdésre simán lejön a reakcióikból.
2013. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább azt látom itt a gyk-n, hogy ha valaki le meri írni, hogy neki jó a házassága és akár 2-3 mondatban ki is fejti, hogy mondjuk nem veszekednek sokat, jól érzik magukat egymással, bíznak a másikban, akkor tuti jön egy megmondó ember, aki odaszúrja, hogy biztos megcsalja a férje/felesége, "mer' minden második házasság válással végződik", meg majd úgy is rájön, hogy hazugságban él, stb. stb. Persze nem éri meg leállni bizonygatni az igazad, de nem értem miért hiszik azt, hogy ha a házastársak nem gyilkolják egymást 0-24, akkor csak és kizárólag hazudhatnak. Többek között ezért sem válaszolok már az ilyen kérdésekre, mert unom, hogy ismeretlen emberek megkérdőjelezik az igazamat, csak mert szeretjük egymást a férjemmel és nem azon filozofálunk, hogy hogyan vágjuk át egymás torkát.
2013. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

Jó, akkor ezután azt hazudom, hogy üt, ver a férjem, minden este részegen jár haza, nem dolgozik, én látom el a gyerekeket (akik persze lógnak a suliból és lopnak, tuti 15 évesen terhesek lesznek és lelépnek), enyém a háztartás. A férjem elvette a bankkártyám, nem vehetek semmit, csak engedéllyel. Szex nincs, de ő állandóan megcsal, én nem tehetem, mert jön a verés.


Miért annyira hihetetlen, hogy vannak jól működő házasságok? Aki nem panaszkodik és boldog, arról miért kell feltételezni, hogy hazudik?

2013. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

Aki szerint mindenki hazudik, aki ezen az oldalon pozitívan nyilatkozik az életéről/házasságáról/párkapcsolatáról, az az én szememben egész egyszerűen megkeseredett, irigy ember, akinek fáj azt látni, hogy valaki valamilyen téren boldogabb nála. Micsoda hülye érv az, hogy aki boldog, az nem itt áradozik róla?! Miért?! Csak az elkeseredett, boldogtalan emberek olvashatják a gyakori kérdéseit, és csak ők válaszolhatnak? Ilyen gyerekes "érveknek" az oviban a helyük, ne komolytalankodjunk már.

Aki leírja a pozitív élményeit, az nem feltétlenül dicsekedni akar, csak a sok negatív (sokszor rosszindulatú) kérdés/válasz után néha muszáj közbeszólni, hogy hahó, vannak ám sikeres házasságok is.

2013. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki azt állítja, hogy jó a házassága...miért gondolod azt, hogy valójában szar?? Logikátlan vagy!

Ráadásul totál hül.yeségeket beszélsz...

2013. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha bizonygatja, attól még lehet igaz... meg tudod: messziről jött ember azt mond, amit akar, pláne névtelenül!
2013. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hogy bizonygatja? Nem tudom elképzelni, ezt itt hogy lehet bizonygatni.


A: Jó a házasságom, jó a kapcsolatom a férjemmel.

B: Nem is.

A: De is! És stipi-stopi!

2013. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Frigg ***** válasza:

Akkor bizony most én is jövök "hazudni" :) A mi házasságunk nagyon friss, alig pár hónapos. Nem állítom, hogy tökéletes, de boldog vagyok, boldogok vagyunk :) Semmi olyan probléma nincs, amit ne tudnánk megbeszélni, egyikünk sem csalja a másikat, és szeretjük egymást. Biztos lesznek nehezebb időszakok, de akkor is ugyanúgy szeretni fogom, a házasságomat is. Nagyjából ennyi. Nem tudom, hogy ez most gyanús bizonygatásnak számított-e.


23/N

2013. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Roppant gyanús vagy, Frigg #18.. De mindenekelőtt sok boldogságot az ifjú párnak! És üzenem, a házasság hajó, ami néha csendesen ringatózik, de időnként viharba keveredik, időnként hánykódik, de fontos hogy mindenki mindig azon legyen, minden nehézség ellenére az a hajó haladjon az útján.
2013. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45%

aki minden egyes platformon azt bizonygatja, h neki milyen tutkó, rózsaszín vattacukorfelhős házassága van, az nekem gyanús. mert van ilyen ismerősöm, és csak a nagyon ostobák hiszik el, hogy amit magáról mutat, az mind igaz.


egészen jó emberismerőnek vallom magam, szerencsére azért látok olyan házasságokat, kapcsolatokat, amik nagyon jól működnek, igaz, ott a felek nem bizonygatják lépten nyomom, h mennyire jó az egész, egyszerűen látszik rajtuk.


a mi kapcsolatunk is teljesen jónak mondható. ha kérdezik, vagy szóba kerül, akkor mesélek róla, de nem keresem az alkalmat minden áron, hogy a páromról és a közös programokról áradozhassak.

2013. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!