Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem bírom elviselni a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elviselni a férjem, keveset foglalkozik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy érzem a férjem elhanyagol,én sokkal tobb torodést igényelnék, mint amit tole kapok. Hétkozbe mindketten dolgozunk, kb. 7 ora mire hazaérunk, vacsorat fozunk, osszepakolunk, zuhanyozunk és alvas mert reggel 5 kor kelni kell. En hétvégére megbetegedtem 39°C lázam volt mire péntek este beestem az ajton, erre o mit tesz feloltozik és megy ki a haverjaihoz, fel 2 volt mire hazaért beccsiccsentett állapotban. Ma reggel nem is reggelizett már mentek fel 9kor focizi, ebédelni nem jott haza, délután sport gyulésre ment, utána a haverjaival zenélgetni. En pedig itthon ulok egyedul. lázasan, az agybol nem birok kimászni annyira le vagyok gyengulve, de az senkit nem érdekel.

2013. okt. 12. 15:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8 Hűűűűűűűűű de önálló vagy, azta, le a kalappal.
2013. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezt mennyire gondoltad komolyan, vagy irónikus voltál, de igen, valóban önálló vagyok és igénylem is az önállóságot, nem szeretem, ha kiszolgálnak, és lesik minden kívánságom, pedig többen is körülvesznek, akik szívesen megtennének értem bármit, de egyszerűen utálom az olyat. És tudom, hogy ez a ritkább, és sokan szeretik, ha ápolgatják, kiszolgálják őket, pláne, mikor betegek, de az én példámat azért írtam le, mert ennél a kérdésnél is volt olyan válasz, hogy egyértelmű, hogy a beteg fél párja otthon marad. Ez nem igaz, nem egyértelmű. Az enyém olyankor el van zavarva. Soha nem szabad általánosítani, mert nincs két egyforma ember és két egyforma kapcsolat.
2013. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1. Lázas beteg voltál nem nyomorék, tehát el tudtad látni magad. Ne fújd fel ennyire azt a hétvégét. Most jobb lett volna ha veled kuksol a lakásban, mikor kint hétágra süt a nap te meg alszol egész nap az ágyban? Ugye hogy nem :)

2. Jól írtad az egyensúly dolgot. Ha a munkanapok nálatok csak munkával telnek mert korán keltek és későn értek haza, akkor a hétvégéket osszátok be. Egyszer töltsétek kettesben, egyszer mindenki menjen a maga dolgára. Vagy lehet egyik nap ilyen, a másik olyan. Ha ő nem akar egyetlen hétvégét sem veled tölteni vagy ebben nem kompromisszumképes, akkor baj van.

2013. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát
2013. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Girgoy ***** válasza:
Úgy általában töltsetek több időt együtt, beszélgessetek, stb. Most csak a betegségen bukott ki a dolog, de ez jelzi, hogy nem töltötök általában elég időt együtt.
2013. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!