Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyors választ kérek! Férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors választ kérek! Férjem nagy anyagi problémát okozott, nem tűri a felelősségrevonást, kérte költözteszem el, mit mondjak neki ha kiszállt az autóból?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 11:05
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Béla, ki se szállj az autóból, hordd el magad!


Azért leírhatnád majd, hogy mit tett ez a "jóember".

2013. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
86%
Ha kiszállt az autóból, mondd neki, hogy azonnal költözzön.Vagy te szállitanád a cuccait?
2013. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
67%
Jó napot kívánok Béla. Ezt mongyad neki
2013. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim válasza:
100%

Amúgy tényleg nem értem, minek válaszoltok az ilyen kérdezőnek, aki még le sem tudja értelmesen írni a problémáját.

Kérdező: te meg minek kérdezel és várod a "gyors választ", ha csak idefingasz egy mondatot - ráadásul ami tök értelmetlen...?

Ha gyors választ szeretnél, mondjuk tiszteld már meg annyival a válaszadóidat, hogy értelmesen - és viszonylag helyesen - fogalmazod meg a kérdésedet, ez a minimum.

2013. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
50%

Bélánal hivják? Akkor menjen isten hirével.


Szerintem elkaszinózta a lovét és Béla maga kéri hogy asszony költöztesse el (magyarul tegye ki a szűrét, hogy igy védje a családot a következő kaszinózás ellen).

Ennyit tudtam kibogarászni ebből, az autóból kiszállást nekem sem sikerült megfejtenem.

2013. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

:):):)

Ezen a kérdésen csak nevetni lehet.

Mi az, hogy nem türi a felelõsségrevonást,amelyet elkövetett?

Csapd nyakon!

2013. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát költözteszd el. Nem értem.:S
2013. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a nő se tiszta fialás... DDD. De legalább normálisan leírta volna a kérdéyt.
2013. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Gyorsan kellett írnom.

Szóval másnak kedvezett anyagilag,úgy hiába kértem ne hagyja az albérlőknek felhalmozni a rezsit őket védte,majd albérlők leleptek 350.000 Ft tartozást hagyva.

Nekünk kellett kifizetni ,itt maradtunk egy fillér nélkül,de a férjem megbánás helyett azt mondta ,hogy az ő keresetével azt tesz amit akar ,nem értette,hogy a gyerekei látták kárát a jotekonyadásának.

Azt mondta beköltözik abba a házba ahonnan az albérlők elmentek,kért vigyem el mert nem tud vezetni olyan állapotban érzi magát.Mikor indultunk sírtak a gyerekek,hogy ne menjen ,azt mondta nekik ,hogy majd még találkoznak.A szüleimmel maradtak a gyerekek.

Mi elindultunk az autóval,út közben mondom neki akkor ennyi volt a családod,azt mondta ez nem család hanem örültek gyülekezete,a fiúk hiperaktiv .

Mondtam neki nem kell beszélgetünk út közben.

Kiszállt,majd nyeglen annyit mondott helló.

Eljöttem...

2013. okt. 13. 12:31
 20/46 anonim ***** válasza:
80%
Hát esküszöm, így sem értem.
2013. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!