Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyors választ kérek! Férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors választ kérek! Férjem nagy anyagi problémát okozott, nem tűri a felelősségrevonást, kérte költözteszem el, mit mondjak neki ha kiszállt az autóból?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 11:05
1 2 3 4 5
 31/46 besenyőpistabácsi ***** válasza:
17%

Nagyon sok dolog nincsen tisztázva, de senki nem is akarja tisztázni. A kérdező sem! Nem is azért tette fel a kérdést, hanem, hogy válaszoljunk. Amit eddig sikerült összeraknom: A házasságban a nőnek lett kettő háza, lett két közös gyerekük, a "Bélának", meg csak fizetése van, amivel állítólag azt csinál, amit akar.


Elszúrta az albérleti díjat, mert a másik házban nem fizettek az albérlők és leléptek. Így a feleség és a gyermekek is károsultak, amiért a "Bélát" be fogják perelni! Kenyér problémák nincsenek. Ez egy jó dolog, mert ezek szerint a Béla nem minimálbért keres. Egyébként sem lehetne minimálbérből két házat venni.


A férj félig el lett költöztetve a feleség másik házába, innen fogja kapni a gyerektartást, a családi pótlékot és az albérleti díjat! Ha elveszti a pert, (miért ne vesztené el) akkor a perköltséget és az elmaradt albérleti díjakat is innen kapja az elhagyott feleség! Az autó nála maradt ugyan de valószínű a járulékos költségek is közösek, így a férje fogja fizetni.


A lelkileg összetört elhagyott meggyötört asszony, meg majd csak megvigasztalja valaki...

2013. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem azért írtad ki a kérdést, hogy találj valami megoldást arra, ne essen szét a család. De ezt sajnos így nem lehet. A férjed lehet, hogy rájön arra, hogy hiányoztok neki és néhány nap múlva hajlandó lesz visszaköltözni és megbeszélni a dolgokat. Lehet, hogy nem. Majd kiderül.
2013. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elgyötört hiszen erősnek kell lennem a gyerekek miatt,engem most ne vigasztaljon férfi ...nagyon nem úgy érzem magam .


A másik ház a férjemé ahová most elköltözött.

Szerencsére nekem is van elég jó fizetésem,de ez nem azt jelenti ,hogy az alberlok rezsitartozasa miatt mentem volna dolgozni,nem ilyen célzattal dolgozom.


A férjem nem hitt nekem ,hogy ezt meg fogják csinálni az alberlok és hagyta nekik ,hogy felhalmozzanak 350.000 Ft rezsit,albérletet szinte egyáltalán nem fizettek és a férjem mindig védte őket ,hogy majd fizetnek ,nem állt ki mellettem,hanem a nem fizető alberlonek azt mondta ne foglalkozzon azzal,hogy én mit mondok ,mert semmi közöm ahhoz a házhoz...a tartozashoz ,végrehajtáshoz ...persze lett közöm.

2013. okt. 13. 13:55
 34/46 anonim ***** válasza:
79%

Segíteni tényleg nem tudok, legfeljebb együttérezni veled.

Igaz, téged ez valószínűleg nem vígasztal.


Azt hiába mondom, hogy egy tetű a férjed, gondolom tudod anélkül is.


Mindenesetre sok erőt kívánok neked. Hagyd ott a férjed, ahol van, egye meg amit főzött. Te pedig kezdj új életet.

2013. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,kedves vagy !


Most is előttem van ahogy a gyerekek szaladtak az autó után .


Mit mondjak most nekik ?

2013. okt. 13. 14:45
 36/46 anonim ***** válasza:
62%
Azt, hogy: apukátok nagy butaságot csinált. Lehet, hogy mi már nem élünk együtt, de tőletek nem válik el, szeret benneteket és találkozni fogtok.
2013. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég!! És akkor emiatt a hülyeség miatt otthagyta a gyerekeit? Vagy köze volt ehhez annak is, hogy a fiatok hiperaktív? Ha jól vettem le ez is probléma volt nála.

Fogalmam sincs, mit mondanék a gyerekeknek, talán valami olyasmit, hogy apának szüksége van pár nap egyedüllétre, mert nagyon fontos dolgokat kell megoldania, amiben nem zavarhatjuk. És megnyugtatnám őket, hogy ettől még mindketten ugyanúgy szeretitek őket. Ezzel lehet, hogy nyersz pár napot.

2013. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mi lesz ezután...DE talán jobb lesz ha egy ilyen felelőtlen ember után aki megcsinálja a nagy kárt a családnak,majd még neki áll feljebb ,hogy azonnal koltoztesssem el ha nem tetszik amit tett ,kibírártatlannak nevezi a családot szóval egy ilyen embert hagyni kell ...

Már kb a 3. költözése az évek alatt ,mindig ő viselkedett csúnyán én mégis visszakönyörgtem ,hogy jöjjön haza.

Nem tisztelt,gyalazott ,mikor azt mondtam,hogy szeretném ha tisztelne és ragaszkodna hozzám azt válaszolta,hogy hozzám senki sem ragaszkodna.

saját édesapja is kérte,hogy becsuljon meg engem .

Igaz kicsit telt vagyok,de megbízható,kedves és felelősségteljes,aki idáig túl sokat elturtem a gyerekek miatt :'( .

2013. okt. 13. 17:03
 39/46 A kérdező kommentje:
Mikor mondta ,hogy azonnal koltoztesssem el és elvitte autoval végig azon erősödtek,hogy el ne sirjam magam az úton,legalább most legyen tartásom ...nem sírtam,szó nélkül vittem el ...
2013. okt. 13. 17:09
 40/46 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért!Okostelefonról pötyögök!
2013. okt. 13. 17:11
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!