Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyors választ kérek! Férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors választ kérek! Férjem nagy anyagi problémát okozott, nem tűri a felelősségrevonást, kérte költözteszem el, mit mondjak neki ha kiszállt az autóból?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 11:05
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
92%
Ezek után mondjad azt, hogy hordd el magad Béla, te semmirekellő...
2013. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést legalább 5-ször tetted fel az elmúlt fél évben.
2013. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Mi elindultunk az autóval,út közben mondom neki akkor ennyi volt a családod,azt mondta ez nem család hanem örültek gyülekezete

Nah itt kezdődik a probléma.......

2013. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

És ti hol fogtok lakni?


Egyébként meg egy igazi idióta. Az én volt párom is az volt.

Autót vett másnak hitelre. Persze akinek vette nem fizette a hitelt, összetörte az auótót, parkolási- gyorshajtási bírságokat csinált. Á, nem is folytatom.


Örülj neki, hogy megszabadulsz tőle. Egy ilyen idióta mindig is csak egy idióta marad. Nekünk csak egy gyerekünk van hálistennek.

2013. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
74%

komolyan nem hiszem el...

épp félig sokkban költözteted a férjed, jaj mit tegyek... hopp megvan, gyorsan kiírok egy kérdést a gyakorira.

2013. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Nekem van házam,mi itt lakunk.

Ez lett az albérlők ügyéből.


Bocsánat,hogy ide irtam ,hiszen segiteni úgysem tudtok,igazatok van

2013. okt. 13. 13:02
 27/46 anonim ***** válasza:
86%

Semmi gond nincs.

Én megértem, hogy kétségbeestél, és úgy gondoltad így kicsit levezeted a feszkót.


Mindig vannak és lesznek emberek, akik nem tudják megérteni a másikat.

2013. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Ennetek lesz mit amíg nem kapod meg a fizetésed? Mindenképpen kérd el tőle azt a pénzt, ha azt a te fizetésedből adta oda. Ha a sajátjából, akkor annyi, az az ő dolga, feléd ezentúl csak a gyerektartással tartozik, főleg ha a lakás már eleve a házasság előtt is a tiéd volt. Ingóságok elosztása marad még hátra.
2013. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Lesz mit enni persze,ilyen gond nincs .
2013. okt. 13. 13:18
 30/46 A kérdező kommentje:

A pénzt az albérletők rezsijére én fizettem be a közös számlánkról ,mert jött volna a végrehajtó.

A férjemnek mondtam,hogy ezt ki kell fizetni ,mert egyre több lesz ,azért is kaptam ,hogy miért fizettem ki,az alberlok hónapokkal ezelőtt elmentek folyamatosan igergettek ,hogy majd fizetnek ,de persze egy fillért sem fizettek,ide pedig már jött volna a végrehajtó.

2013. okt. 13. 13:24
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!