Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyors választ kérek! Férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors választ kérek! Férjem nagy anyagi problémát okozott, nem tűri a felelősségrevonást, kérte költözteszem el, mit mondjak neki ha kiszállt az autóból?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 11:05
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Itt az elözö kérdés, szerintem azért annyira nem angyal a kérdezö, mint ahogy fel akarja tünteteni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Értelmesebb lenne a veszekedés helyett megbeszélni, hogy hogyan lehetne megoldani a helyzetet. Ha kifizettétek a tartozást, akkor utána polgári perben követelhetitek az adóstól, és akkor kötelezik, hogy fizesse vissza nektek.

2013. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

A pasi egy lúzer tudja ő is hogy hülyeséget csinált csak nem ismeri be hanem játsza a flegmát,

pár hét kifogy a pénzből és megy visza hozád. A helyedben örülnék hogy megszabadulok töle.

2013. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Kedves 41-es! Nehogy már a pasit védd. Milyen ember az, aki ez első problémánál fogja magát, és otthagy csapot-papot. Családot, gyereket..stb. Nem tiszteli egyáltalán a párját, és egyszerűen hülye. Már bocsánat, de én sem bíznék ennyire az albérlőkben. Meg mi az, hogy mellettük áll ki a párjával szemben. Szóval kedves kérdező, jobban jársz nélküle. Ezek után nehogy visszahívd. Ennél jobban lealázni már nem nagyon tud. A gyerekek lelkivilága a lehető legkevésbé sérüljön. Sok sikert.
2013. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A hiperaktiv fiunk olyan volt este mint egy angyal,nagyon rémült és szomorú.

Reggel hosszasan és szorosan ölelt ,majd nagyon szomorú volt.

Nagyon szereti az apját.

Mondtam neki ,hogy ne szomorkodjon rossz pénz nem vész el,csak anyu és apu nem jön ki ,de sírt ,hogy ő együtt akarja,hogy maradjunk.

A szívem majd megszakadt.

Nagyon csúnya volt ahogy a síró gyerekeknek annyit mondott a férjem,hogy majd még találkoznak.


Persze nem jelentkezett,az édesapját értesítettem ,oda is ment hozzá,de nem nyitott neki ajtót,gondolom tart tőle ,hogy felelősségre vonja .

A munkahelyére oda sem szólt,hogy nem megy ma,hívott a kollégája.

2013. okt. 14. 08:37
 45/46 anonim ***** válasza:
Hagyd elmenni.. és nem is az adósság miatt, hanem azért mert képes így szívatni a gyerekeit.
2013. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Szerintem zárd rövidre ezt a témát, mert ez a huza-vona senkinek nem jó, pláne a gyerekeknek nem!

Ha ér annyit neked a férjed és a házasságotok, hogy ezt megbocsájtsd neki, akkor tedd azt. Történt egy baklövése, bárki hibázhat, akár ekkorát is. Befizettétek a felhalmozott adóságot, ki kell adni újra a lakást és annak bevételéből visszatölteni a közös számlára az onnan elvett pénzt. A férjednek bocsájts meg és beszéljétek meg hogyan tovább. Ha csak ez lenne a hibája én megtenném.

Ha viszont úgy érzed ez volt az utolsó csepp, ha többször csinált galibát, ha tényleg semmibe vesz téged és tényleg azt mondta a gyerekekről hogy nem bírja az otthoni légkört a hiperaktív gyerek miatt, akkor lépned kell. Akkor a jövőben ne vállalj vele anyagi közösséget, válj el tőle mielőbb, hogy a gyerekeid biztonságban legyenek. Ha nőként se akarod vele folytatni, akkor meg ne engedd neki, hogy zsinóron rángasson, maradjon csak ott ahova költözött.

Vagy így, vagy úgy de dönts és zárd le ezt a elköltözik-visszaköltözik-adósságot csinál-megint elmegy-újra jönne... stb. körforgást.

2013. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!