Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kire és miért voltatok féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire és miért voltatok féltékenyek?

Figyelt kérdés
Jogos volt? Történt megcsalás?
2013. okt. 14. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok féltékeny típus, mert az első barátom olyan mérhetetlenül féltékeny volt minden élő emberre, és nagyon sokat bántott (lelkileg) ilyen módon, hogy akkor egy életre belém ivódott, hogy ez mindent felemészthet.

Szerencsére a férjem sem féltékeny típus, igaz, nem is adunk rá okot sohasem.

2013. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb fiúbarátom számomra kicsit több mint barát...és a másik lánybarátjával amikor ölelkeznek,meg átkarolja az van h rosszul tud esni...
2013. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer voltam életemben féltékeny, életem Nagy Ő-je nagyon közvetlen volt velem, és egy másik lánnyal. Nos, a másik csajról azt hittem, a barátnője. Iszonyúan rosszul esett. Aztán kiderült, hogy csak legjobb barátok az általános óta. Nem, nem volt jogos egyáltalán, és akkor mi még nem is voltunk együtt. azóta, hogy összejöttünk, nincs rá okom. Egyébként elvem, hogy ha már féltékenykedés van, ott nincs bizalom, akkor meg már régen rossz...
2013. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Je Veux ***** válasza:
85%
Nem féltékenység, nem tiltom senkitől, ugyanakkor van két ember, akit gyűlölök. Egyik az exe, másik pedig egy r.banc, aki gátlástalanul ráhajtott a páromra.
2013. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

A mostani páromra többször is voltam féltékeny,főként egy olyan nőre,akivel egy helyen dolgozott,és a csaj rányomult.Nem igazán érdekelte,a barátomnak van-e valakije.Ezt elmondta nekem,meg a nő húzásait is,mivel én is ott dolgoztam,így rálátásom volt a dolgokra.Tudom,hogy semmi nem történt,de a mai napig rosszul esik.

Egyébként alapból is féltékeny típus vagyok sajnos,talán mert túl alacsony az önértékelésem.

2013. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Féltékenységnek számít, ha utálok 2 csajt, aki megpróbálta átlépni a baráti távolságot? Nem vagyok rájuk féltékeny, de nagyon megtudnám mondani a véleményem az ilyenekről.
2013. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok féltékeny típus. Hasonlóan az első hozzászólóhoz valószínűleg az első pasim ölhette ki belőlem ezt, aki ilyen téren egy állat volt. Bízom magamban annyira, hogy ne legyek féltékeny. Apró íncselkedések egészséges szinten persze azért beleférnek :)
2013. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

1 lányra voltam féltékeny életemben. A férjem haveri körébe tartozik. Mikor együtt jártunk mesélte, hogy régen tetszett neki ez a lány, de sose történt köztük semmi.

Akkor egy ideig zavart, hogy még tartja vele a kapcsolatot, de nem volt féltékenységi jelenet meg ilyesmi, csak zavart, és néha eszembe jutott, hogy mi van ha még mindig tetszik neki.... az a lány mérföldekkel jobban néz ki nálam.


Aztán ez az érzés elmúlt idővel. Az esküvőnk előtt 5 nappal viszont a lány fbn vinnyogott a férjemnek, hogy miért nem törődik már vele annyit , mint régen, és hogy milyen jó lett volna ha járnak és ilyesmik...azért tudom, mert ott voltam amikor beszéltek, végigolvastam...aztán szilveszterkor a lány csak a férjemnek adott ajándékot, ott előttem.


Aztán gondolom belenyugodott hogy ez a hajó elúszott, mert több ilyen eset nem történt.


A férjem sose bátorította őt, és benne meg is bízom. Viszont a lány nem a szívem csücske. Bár nem is vagyunk ellenségek. Szerintem elfogadta a helyzetet, hogy a férjemről lecsúszott. Amúgy a lány a legjobb barátnője szerint is ordas k..va lenne, ha nem fogná vissza őt...


27/N

2013. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, ugyanez történt velem is. Fb-on vinnyogott egy régi "barát" hogy miért nem foglalkozik vele többet. Meg hogy úgy hiányzik neki stb. Annyira idegesítőek az ilyenek. Párom engedelmével én válaszoltam neki, annál jobban semmi se esett :D Ha jól rémlik szerepelt a mondandóban a csaholó kutya, és a szánalmas kifejezés.
2013. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!