Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zavar másokat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar másokat, hogy roma a férjem?

Figyelt kérdés

A családom elfogadta a páromat mert látják, hogy szeret engem. Soha nem bánt, nem kiabál velem, jelenleg nincs munkája, de alkalmi munkái igen.

Az emberek mégis furcsán néznek ránk az utcán, szinte nem is szólnak hozzánk. Mi a bajuk velünk?


2013. okt. 15. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Hát, én sem nézem jó szemmel az ilyesmit, szóval nem tőlem kapsz megnyugtatást. :)


Amúgy az, hogy JELENLEG nincs munkája annyira vicces volt, köszi, megnevettettél! :)

2013. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Az hogy az emberek elítélik a cigányokat.Nem tesznek köztük kivételt.Magyarán minden oda tartozó embert egy kalap alá vesznek. Ez csak azt mutatja meg hogy tahók..

Felesleges foglalkozni vele.

90%-uk tényleg rosszabb mint a pestis de náluk is van igenis értékes ember.

2013. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Én a normálisat nem nézem ki, de életemben 2 ilyen emberrel találkoztam. Egyébként gondolom nem értik, miért nehezíted az életed.
2013. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavar, csak engem hagyjanak békén, ha megyek az utcán vagy bárhol!
2013. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
ez így szokott lenni :a zenész cigányok, lenézik a romákat mert általuk őket is elítélik sokan, pedig napi 8 órákat gyakorolnak plusz egyetemre tanulnak és bárokban dolgoznak éjszakákat. a legtöbb kisebbségi rossz hírneve miatt a te párodat is kerülik
2013. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Volt roma párom, de örülök, hogy 2 év után sikerült megszabadulnom tőle.

Az én hátam mögött is összesúgtak az emberek, haragudtam azért hogy elítélik a páromat miközben nem is ismerik.

Sajnos rá kellett jönnöm, hogy nekik volt igazuk.

Ő sem kiabált velem, és nem bántott. "csak" meglopott és hazudott.

Persze eleinte az ember a párjának hisz, aztán egyszer betelik a pohár.

Azt kívánom, hogy ne csalódj a párodban, de ha ez mégis megtörténik, érteni fogod azokat akik nem fogadták el.

2013. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Miért nehezíteném az életem vele?

Volt pár magyar származású barátom, de mind irígy és beképzelt volt! A férjem egészen más, jólelkű, imádja a családját.

2013. okt. 15. 16:49
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy beszélsz, mintha nem hallottál volna még előítéletekről, rasszizmusról, fajgyűlöletről. Mégis mit vártál, hogy mindenki tök lelkesen fog éljenezni titeket?

A személyes véleményem az, hogy az általánosítás hülyeség, és az egyéni embert kell megítélni. De ez csak az én nézőpontom, attól az emberek nagy része általánosít, és nem tudom, milyen országban éltél eddig, hogy ezt nem vetted észre.

Nekem nincs semmi bajom azzal, hogy cigány a férjed, de azzal már igen, hogy nem vagy képes vállalni az ezzel járó kellemetlenségeket. Felnőtt ember vagy, tudhattad, mit csinálsz. Legalább ne csodálkoznál rajta...

2013. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

Rengeteg olyan cigány származású ember van a magyar falvakban, közösségekben akire nem mondják, hogy cigány. Ezeknél szinte csak a bőr kreol vagy sötétebb színe utal arra, hogy volt cigány a felmenők között. Az igazi ork fajta ritkán keveredik a magyarokkal és elképesztően primitív.

Szerintem a magyar elég toleráns nép, ha beilleszkedik egy normális közösségebe senki nem fog vele foglalkozni, hogy milyen származású. Ezt intelligens és udvarias viselkedéssel tudja elérni, az sem jó, ha önbizalomhiány miatt visszahúzódó, mert köztünk(magyarok) között is van aki ezt kihasználva fölényeskedő lesz.

2013. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Miért is nehezíted? Munkája később se lesz csak alkalmi, gondolom nem kell ecsetelnem miért? A gyereked fél cigány lesz, és lehet bármilyen cuki, okos, szép, mindig megkapja, hogy cigány és nagyon nagy hátránnyal indul az életben és még sorolhatnám.
2013. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!