Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyar Pasik ti járnátok roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar Pasik ti járnátok roma lánnyal de a jobbik fajtából? Nem az alpáriból? Hanem aki tanult és ápolt és stb. nagyon zavar titeket ha ki derül hogy a lány roma DE CSAK ŐSZINTÉN!?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy néz ki. Ha nem pláza ribis és tényleg tanult, ápolt, és az a szerényebb tipusú és nem akar meglopni akkor nekem oly mindegy milyen származású:D Ja és ne legyen falu méretű családja. Bár mint tudjuk ilyenből ha van 1-2 db Magyarországon.:)


21/F

2013. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen.Járnék.De csak ha a családja is olyan.

Pedig én nagyon utálom a romákat.

2013. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem a kevés kivétel egyikét, családostól, úgyhogy simán (előtte, amíg csak rossz tapasztalataim voltak, biztos nemet mondtam volna).
2013. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Üzenetet is írjatok ha lehet !!
2013. máj. 2. 18:43
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi, én lány vagyok, de van egy iskolatársam, aki roma, és teljesen aranyos, okos lány. És a fiúknak is eléggé tetszik. Úgy tapasztaltam, hogy egyáltalán nem számít náluk, hogy milyen származású! :)
2013. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmi gond lány komikat is fogadok csak bátran :)
2013. máj. 2. 18:45
 7/13 anonim ***** válasza:
nem tartom valószínűnek
2013. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem bejönnek a vékony, roma csajok, pedig eléggé északi típus vagyok, viszont a putrisokkal nem foglalkoznék az fix.
2013. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Semmi esetre sem! Lehet, hogy normális, de a genetika...előfordulhat, hogy a gyereke meg olyan lesz mint a "többi cigány"!


Mint tudjuk, a magyar lányok a legszebbek, közülük válasszunk ;)

17/F

2013. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem.
2013. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!