Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a feleségem elválni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a feleségem elválni tőlem azért mert elköltöztem otthonról mivel anyósomék házában laktunk ahol az egyik szint volt a miénk?

Figyelt kérdés
Arra hivatkozik a feleségem,hogy én külföldön dolgozom és ő pedig több műszakozik és a szülei segítségére szorul a gyerekeink miatt,nagyon megsértődött azon ,hogy elköltöztem ,de én nem bírom anyósomat a közelemben,mert felhanytorgatja például hogy megcsaltam a lányát,meg elvertem a pénzt !
2013. okt. 16. 11:26
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Azon is kiakadt ,hogy egy nap alatt átjelentettem a lakcímemet az új helyre ,új saját bankszámlát csináltam,de én ha kigondolok valamit nem azért csinálom,hogy másnap bűnbánóan visszamenjek !
2013. okt. 16. 11:54
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
kamu
2013. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne is menj vissza.

Remélem, ő sem visszakozik válásnál.

2013. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Megtörtént eset...miért tűnik kamunak?
2013. okt. 16. 11:55
 25/37 A kérdező kommentje:
Nem úgy néz ki mint aki viszakozna ,nagyon válni akar
2013. okt. 16. 11:57
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Neked van külön címed, külön számlád, lényegében külön éltek. Ez lényegében már válás, csak ő mondta ki és nem te.
2013. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, te vagy a nap idiótája, ne is haragudj.


Elköltözöl, megcsalod, és azon csodálkozol, hogy válni akar?

Nekem megcsalás nem is kellett volna, ha lelépsz, akkor papíron miért legyen veled? Ebből a házasságból te léptél ki, ő csak jogilag is le akarja zárni, nagyon helyesen.

2013. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Qrvàzol és csodàlkozol, hogy az anyosod utàl? Nem akarsz mondjuk magadba nézni, te hol rontottad el? Ha az én férjem lennél, màr nem lennél a férjem!:D

Még a pénzadogatàst meg tudnàm bocsàjtani, de a hütlenségnek még a szele is elüldözne. Inkàbb örülj neki, hogy a szerencsétlen feleséged igy is megtür! Undorito vagy!

2013. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
85%

Közben elolvastam amit irtàl, nagyon helyes ogy vàlik:)

Ja, és lehet lepontozni, làtom elkezdtétek.

2013. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
86%
Különben meg ha úgy gondolod,hogy csak kifogás,hogy nem tudja intézni a gyerekeket munka mellett,olyan egyszerű a megoldás,mondd neki,hogy Ő ne dolgozzon,maradjon otthon a gyerekekkel,majd Te megteremted azt amire a családnak szüksége van.
2013. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!