Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a feleségem elválni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a feleségem elválni tőlem azért mert elköltöztem otthonról mivel anyósomék házában laktunk ahol az egyik szint volt a miénk?

Figyelt kérdés
Arra hivatkozik a feleségem,hogy én külföldön dolgozom és ő pedig több műszakozik és a szülei segítségére szorul a gyerekeink miatt,nagyon megsértődött azon ,hogy elköltöztem ,de én nem bírom anyósomat a közelemben,mert felhanytorgatja például hogy megcsaltam a lányát,meg elvertem a pénzt !
2013. okt. 16. 11:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
vedd már észre hogy tulajdonképpen te döntöttél a válás mellett, hát otthagytad a p.csába, új lakcím, új bankszámla, megszakítottál vele minden szálat :D min csodálkozol? ő csak kimondta amit te megtettél!
2013. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
83%
Emberek kamu, jót röhög otthon, hogy vannak akik feldühödnek.
2013. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Már írtam,hogy valós a történet
2013. okt. 16. 14:09
 34/37 A kérdező kommentje:
És sokat segítettetek a valaszaitokkal !
2013. okt. 16. 14:10
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem nem követ, mint az árnyékom, hanem reálisan nézi a dolgokat.


Ki itt a gyerekes?

2013. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
:D
2013. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Talán, ha értelmesebb lennél, akkor mindenki megérteni, hogy mit akarsz és mit írsz és kapnál olyan válaszokat is, amik a segítségedre vannak, de ehhez meg kellene tanulnod fogalmazni. Szóval nem csaltad meg a feleségedet tettlegesen, hanem randevúkat beszéltél meg, amikből aztán később semmi nem lett, ez is elég gusztustalan, de azért nem megcsalás, a pénzt pedig úgy verted el, hogy kölcsön adtál barátoknak, ismerősöknek és a családod szerint azok nem fogják soha megadni a tartozást. Szerintem sincs semmi köze anyósodnak a dolgaidhoz és, ha van is véleménye azt is el lehet mondani normálisan, de az sem volt jó ötlet, hogy csak fogtad magadat és elköltöztél, akkor sem, ha tényleg gyerekes, hogy a feleséged nem tud elválni a szüleitől. Meg kell értened, hogy segítségre van szüksége, mert te külföldön vagy, ő pedig nem akarja egyedül hagyni egész nap a gyerekeket. Siettessétek a lakás felújítását amennyire csak tudjátok, hogy rendesen együtt tudjatok élni, ilyen okok miatt nem kell elválni. Beszéld meg ezt a feleségeddel, normálisan.
2013. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!