Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jobb lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb lenne ha külön kasszán lennénk a párommal?

Figyelt kérdés
Párom jelenleg munkanélküli, az alkalmi munkáival többet keres mint én. Ezért arra gondoltam, hogy legyünk külön kasszán, de ő erről hallani sem akar. Nyáron keresett 300000 forintot amiből a házat akarjuk rendberakni, ahoz a pénzhez nem is nyúlunk, most a segélyből és az én fizumból élünk. Mit tegyek?
2013. okt. 16. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz külön kasszán lenni?
2013. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Hát már hogyne lenne jobb a külön kassza? A 300-at tedd el a felújításra, no meg a fizetésedet is költsd magadra, őt meg hagyd kínlódni a segélyből, amíg nem tud újra dolgozni, amit Te újra beoszthatsz majd.

Csak gratulálni tudok ehhez a kérdéshez, meg a hozzáállásodhoz is.

2013. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyetek.

De akkor amit nyáron keresett, azt ő osztja be. A ház felújítását pedig fizessétek felesben.

2013. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem, hogy miért akarsz külön kasszán lenni? Elhordja a pénzt, vagy miért?


Mi külön kasszán vagyunk, de ennek az az oka, hogy míg én spórolós vagyok, a férjem addig költ, amíg van, így nekünk jobb külön kasszán, mindenki gazdálkodik a sajátjából. Neki általában már hó közepén nincs pénze, ciki lenne, ha a közöset verné el, és néznénk ki a fejünkből,hogy akkor miből vegyünk enni, stb. De nálatok nem írod, hogy mi a probléma, a megkeresett pénzéből a közös házatokat rakjátok rendbe, ez tök rendes dolog tőle.

2013. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért akarok külön kasszán lenni mert nekem nincs annyi pénzem mint neki. Nem akarom, hogy azt gondolja, hogy én csak a pénzre megyek. Másrészről ő megnézi mit mire költ én viszont nem.
2013. okt. 16. 11:42
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Aztán majd ha neki lesz munkája, te meg éppen elveszíted, vagy gyesen leszel, akkor visszaáll a közöskassza? Ha a férjem elveszítené az állását, akkor egy darabig csak az én fizetésem lenne. Közös az életünk, közös a kassza is. Meg jóban-rosszban. És kapna ő is vacsorát, még akkor is ha egy centet sem tud beleadni a konyhapénzbe.
2013. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha külön kasszán leszünk akkor nem lesz az, hogy én hozzányúlok az ő pénzéhez. Értitek már? Most is ugyanúgy eszik mintha rendesen dolgozna.
2013. okt. 16. 11:49
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
ti dolgotok nem? nektek kellene eldönteni és megbeszélni mi a jobb!
2013. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem kéne inkább neked is megnézned, mire költesz?!
2013. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért?Most azt mondja,hogy hozzányúlsz az Ő pénzéhez??? Én nem dolgozom,csak a párom,de sztem saját magát verné szájba,ha ilyet mondana.Milyen dolog ez közös háztartásban? Egy család vagytok,vagy csak egy férfi,és egy nő akik egy fedél alatt laknak??
2013. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!