Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha idáig mindenki szidta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idáig mindenki szidta a férjemet most miert mondják hogy el ne váljak mert ott vannak a gyerekek nélkül?

Figyelt kérdés
Sokáig megalkudtam a gyerekek miatt ,de már képtelen vagyok erre tovább.
2013. okt. 18. 09:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Például a szüleim folyton szidták, megmondták hogy semmi jót nem látnak benne,most csitítanak ,nyugtatnak ,hogy jól gondoljam meg a válást .

Idáig sosem vigyáztak volna a gyerekekre,hogy mi kettesben megbeszéljük a problémákat,csak akkor ha semmiképpen nem tudtuk másképp megoldani a gyerekeket.

Annyira elszánt vagyok most ,hogy válok és akik idáig végig ezt sugallták megoldásként csodálkozva néznek,hogy ez nem megoldás ...de én már nem látok mást ,külön is vagyunk már.

2013. okt. 18. 10:38
 12/13 anonim ***** válasza:

"Például a szüleim folyton szidták, megmondták hogy semmi jót nem látnak benne,most csitítanak ,nyugtatnak ,hogy jól gondoljam meg a válást . "

hááát.. Kedves szüleim! Sokat tettetek érte, hogy szétessen kis családunk, és hogy a gyerekek lelki nyomorékokká váljanak, Köszönöm.

2013. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Magadra hallgass, az ösztöneidre. Gondold végig az eddig életed és hogy mit szeretnél a jövőben, hogyan képzeled azt el. Aztán hozd meg a döntésed és onnantól kezdve higgadtan, következetesen cselekedj lépésről-lépésre.

Aztér hallgass csak magadra, mert a te életed, a te boldogságod csak a te kezedben van, és mert úgyse lesz olyan felállás ami minden embernek meg fog felelni, tehát mindegy mit csinálsz, valaki úgyis be fog szólni. Akkor legalább azt válaszd ami neked jó. Sok sikert!

2013. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!