Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet e újra jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

O.G. kérdése:

Lehet e újra jó?

Figyelt kérdés
Április elején 7 év együttélés a feleségem elköltözött, és akkor számomra összedőlt a világ, kb. 2 és fél hónapon keresztül próbálkoztam, de nem zaklattam, hogy próbáljuk meg újra stb. Aztán kb. június közepe felé összehozott a sors egy kolléganővel, tényleg nem kerestem senkit, így alakult. Egymásba habarodtunk, de közben találkoztam a feleségemmel is a vállás miatt ugyanis nem volt megegyezés az anyagiakban. Majd mikor megtudta a feleségem hogy van valakim egy idő után megváltozott a dolgokhoz való hozzáállása. Küldött olyan üzeneteket, hogy lehet hogy még mindig szeret, meg hogy folyamatosan sír és lehet pszichológushoz kell menjen. Ezen sms-ek hívások hatására az új kapcsolatomban nem kezdtem jól érezni magam, és azt mondtam a lánynak, hogy nem tudom mit akarok inkább legyen vége. Ezután a feleségem akart velem találkozni, természetesen nem tudta, hogy én lezártam a kapcsolatomat. Aztán az lett a vége, hogy szeptember elsejátől újra együtt vagyok a feleségemmel. Azt hittem ez lesz a jó, de sajnos azt kell mondjam, hogy nagyon nem jó, mert párhuzamot húzok a két személyiség között és nem tudom mi tévő legyek. a két hónapos kapcsolatomat amit augusztus végén elvileg lezártam, nem tudom elfelejteni, főként úgy hogy egy helyen dolgozunk. Talán nem kellett volna újrakezdenem a feleségemmel, mert a negatív dolgok előbb utóbb visszajönnek, ennek jelét ha nem is nagyon de valamennyire érzem. Itt vagyok teljesen tanácstalanul, mert nem érzem 100%-san jól magam a feleségemmel, pedig Ő most úgy érzem hogy próbál változtatni a dolgokon. Ha még most döntenék, akkor talán nem késő, de lehet nincs elég merszem elé állni és azt mondani, hogy nem vagyok 100% boldog. Igazából szeretem, és sajnálnám is ha vége lenne,de nem tudom elfelejteni a másik lányt akivel olyan jó volt minden. Ki mit gondol?

2013. okt. 20. 13:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
20%
Szerintem, ha nem vagy teljesen boldog minél hamarabb próbálj véget vetni neki, mert egyre csak rosszabb lesz.. Én úgy lennék vele, hogy ha egyszer eldobott valaki, miért ne tenné meg még egyszer? 16F
2013. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon korai még ahhoz,hogy 100%-ban boldog tudj lenni,hisz még csak most kezditek rendbe tenni a dolgokat,benned is munkál még az,hogy elhagyott,és valószínű,hogy még egy jó pár negatív dolog,amit még magad mögött kell hagynod,amit még fel kell dolgoznod.Ezekhez idő kell.Addig ne is várj felhőtlen boldogságod.Vagy adsz időt magadnak,magatoknak,vagy lépsz,ami szerintem elég meggondolatlan dolog lesz,de ez már a Te dolgod.
2013. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ha újrakezdenék bármilyen kapcsolatot, csak akkor tenném, ha 100% biztos vagyok. Én a helyedben gondolkoznék azért rajta, kicsit távol kéne lenned a feleségedtől és a másik nőtől is, tehát egyedül lenni, talán idővel körvonalazódna, hogy mikor is lennél boldog. Azért belül szerintem te is tudod, hogy melyiküket szereted igazán, és melyikükkel akarsz lenni.
2013. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azt elfelejtetted leírni,hogy miért hagyott el..ha adtál rá okot..pl.megcsaltad,vagy szórtad a pénzt, vagy haveroztál? Valami oka biztos volt
2013. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Eddig arról beszéltél, hogy te nem vagy boldog.


De arról nem mondtál semmit, hogy a feleséged mitől volt olyan boldogtalan, hogy végül elhagyott.

2013. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 hónapos kapcsolat még tündérmese, a 7 éves házasság pedig a pőre valóság. Te ismered a házasságodat, a feleségedet, ha megéri, adj esélyt, a másik csajt viszont nem ismered, kétesélyes.
2013. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Feleséged az a fajta nő akivel játszmázzni kell hogy normális legyen, hogy értékeljen. Ha nem jössz össze a kolleganővel csak eljátszod ezt hamarabb visszakaptad volna. Azonban ahogy nyeregben érzi magát ujra szemétkedni kezd. A végén egyre erőteljesebben hitelesebben egyre keményebben egyre nagyobb fájdalommal járó játszmázásba kell belemenned hogy ujra és ujra értékeljen, mig végül már akkorát kell ütnöd amit a kapcsolat végleg nem él túl. De ez a folyamat mindkettőtőket nagyon megviselne.

Van értelme?


Ki kellene dobnod a feleségedet végleg, s felkeresni a másik lányt, bocsánatot kérni tőle, elmondani mit éreztél. Ha megbocsájt folytathatjátok, ha nem akkor harmadik nő után kell nézned.

2013. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért hagyott el, mert alkoholos állapotban egy két alkalommal flörtöltem a jelenlétében. Nem volt semmi tettlegesség. Amúgy meg mindig mindent megtettem a kapcsolatunkért, mert nagyon szerettem. Ez volt az ok.
2013. okt. 20. 16:59
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

bocsi akkor ez igazi ok volt.

végiggondolta s megbocsájtott neked.

sajna túl későn.

2013. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a házasság egyikőtök részéről sincs lezárva, de nem is működik valami jól. Mondanám, hogy menjetek el párterapeutához, de annak csak akkor van értelme, ha mindketten nagyon akarjátok a másikat és akarjátok, hogy működjön ez a házasság. Csak hogy te a másik nőn gondolkozol, ő meg lehet csak női hiúságból táncolt vissza mikor megtudta, hogy ellenfele akadt.
2013. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!