Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szeressek újra a páromba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek újra a páromba?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk egyutt, és úgy érzem már csak megszokás hogy egyutt vagyunk. Viszont nem csaljuk meg egymást, nagyon jo apa, sokat van velunk és velem is sokat foglalkozik. nem szeretném elhagyni, de mit tehetnék, hogy ismét fellángoljon a szerelem?
2013. szept. 19. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A szerelem mindenhol elmúlik, és átalakul szeretetté. Az pedig a leírásod szerint megvan. Ne kergess csalfa álmokat.
2013. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kilépsz a kapcsolatból, a következővel, meg az utánalévővel, és az az után lévővel is ez lenne. A láng mindenkinél elcsitul egy idő után. Aztán, ha nem csak szerelem, hanem szeretet is volt a kapcsolatban, na abból lesz az igazi holtodiglan holtomiglan.

Hidd el. Az örök szerelem csak részben igaz, mert a szerelem nem örök, hanem a szeretet az. És ne érts félre, én nagyobbnak tartom a szeretetet mint a szerelmet!


Az izgalmat, az intimitást, és a szexet kell fellángoltatni újra, nem a szerelmet. Ez meg leginkább rajtad múlik, meg rajta. Simogatásból, csókból, összebújásból, kényeztetésből sosem elég, de neked is kell tudni kezdeményezni.

2013. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az intimitás meg van, még most is osszebújva alszunk el,

a párom pedig szo szerint a tenyerén hordoz, akármikor elkap és megcsokol, az utcán kézenfogva sétaálunk. De én az érzést mondom, hogy nem-e csak megszokásbol csinálja eueket vagy tényleg jol eshet neki még ennyi ido után is hozzám bújni?

2013. szept. 19. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne esne jól? Amúgy nem azért mondom, de tényleg nem lenne jobb mással sem. Előbb utóbb az az érzés, ami az elején volt úgyis elmúlik. 3-5 évente akarnád cserélni a párod?


Próbáld értékelni ezt! Sokkal sokkal nagyobb dolog ez, mint a piti szerelem, ami lángol, de ez a szeretet parázslik :) És mennyivel nagyobb meleget az a parázs mint a láng :)


Amúgy ha az eleje hiányzik a kapcsolatnak, menjetek el újra randizni egymással :)

2013. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nagyon jó neki, persze, főleg, ha kiegyensúlyozott a kapcsolatotok. Egyébként én azt figyeltem meg magamon, hogy a szerelem érzése hullámzó, és még évek után is előjöhet a jó érzés. Gondolj bele, milyen rossz lenne, ha elhagynád, és többé nem lenne, aki simogasson, puszit adjon ilyen szeretettel, mint ő, mert mondjuk nem olyan típus a másik. Szerintem igazi szerelem, szeretet csak egyszer van, igyekezni kell megtartani.
2013. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi csajok, megnyugtattok. nem tudom miért de bepánikoltam, hogy lehet nem eléggé viszonzom a szeretetet amit tole kapok, mert már nincs meg az a rajongás. de igazatok van, eros kotelék van ketton kozott és boldog a haázasságunk. a paárom pedig férfi létére mindig is érzelmesebb volt mint én.
2013. szept. 19. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss felé te is, meglátod jó lesz :)
2013. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy hosszútávú kapcsolatban szerintem teljesen normális, hogy egyszer jobban, másszor kevésbé dúl a láv, vagy hogy egyszer az egyik másszor a másik igényli jobban a közelséget. Sokan vannak hidd el akik néha elbizonytalanodnak, hogy vajon szereti-e tényleg őket a párjuk vagy csak rutin, és hogy ők maguk vajon mit is éreznek, vagy elegendő-e az amit éreznek. A legtöbbször ezek csak átmeneti dolgok.
2013. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!