Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudtam, hogy a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a férjemnek van egy külön megtakarítási számlája, amiről nekem nem szólt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 16:44
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Jött egy értesítés mert módosul az ÁSZF, így tudtam meg.


Van közös megtakarításunk, ez minden hónap elején elmegy és marad az elkölthető. Nem nyúlok a megtakarításhoz, nem költök hülyeségre. Ha pedig mégis, akkor ez a megoldás? Talán beszélje meg velem, hogy szerinte hülyeségekre költök.


Ráadásul gondolom, hogy valamikor emelték a fizetését, hiszen máshonnan nem tudna félretenni. Szóval ebben is hazudott :-(

2013. okt. 22. 17:12
 12/29 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezz rá.
2013. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
22%
#11 Igazi értelmiségi lehetsz,ha az IRÓNIÁRÓL még nem hallottál. Csak remélni tudom,hogy nem szószerint vetted,hogy a kedves delikvens vadul forgatja az AVON katalógust és rendel 30 ezerért piperét. Átvitt értelembe (ez is biztos kinai) azt kell érteni,hogy olyan jelentéktelen/nem fontos dologra költené,ami egy férfi számára század rangú.Tehát csukd be a szemed!Nagy a sötétség bent,igaz?
2013. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezz rá. Ennyi. Megmondod, hogy jött ez az értesítés, amiből ez és ez derült ki, nem is tudtad, hogy van egy külön számlája.

Aztán nyiss te is egyet, biztos, ami biztos.

2013. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
59%
Én örülnék ha a férjemnek lenne egy külön megtakaritása.lehet hogy hazudott de nem tudod az okát igy ne ítélj. Lehet negatív és pozitív értelme is a dolognak. Kérdezz rá, a beszélget csodákra képes.
2013. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ha valaki hazudik, annak nem lehet pozitív értelme. Nekem nagyon fura, hogy egy házasságban ilyesmit nem beszél meg az egyik fél. Szerintem is kérdezz rá, mert ha nem tisztázódik a helyzet, abból csak bizalmatlanság származik, az meg mindent tönkre tud tenni.
2013. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
53%
Nyiss egyet magadnak is és gyűjtőgess te is.probléma megoldva :)
2013. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 harleynagyi ***** válasza:
53%
ha neved szerepel a szamlan akor semmi problema de ha nem szerepel a neved akor viszont meg kell jegyezned es a neved a szamlara tenni ....
2013. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
44%
Jelezném hogy a jelenlegi #11-es nem az amire én reagáltam...azt jelentettem és eltüntették. Köszönöm!
2013. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%
Egyetlen kapcsolatban sem jól jel a hazudozás és a mismásolás, az biztos. Kérdezz rá és beszéld meg vele, mindenképpen.
2013. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!