Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudtam, hogy a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a férjemnek van egy külön megtakarítási számlája, amiről nekem nem szólt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 16:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
54%
Sok oka lehet, talán kérdezd meg tőle, hogy miért csinálta? Az emberek miért mindig a legegyszerűbb lépést hagyják ki? Nekem is van megtakarítási számlám, és én sem kötöttem a férjem orrára bár mi külön kasszán vagyunk. Így nem tudja, mennyit keresek pontosan, mennyit teszek félre, és mennyit költök magamra. Én csak úgy gyűjtök, hogy valamire jó lesz. Ha váratlan kiadás ér, vagy ha elválunk és talpra kell álnom, stb. Jó, hogy lesz mihez nyúlnom, megnyugtat.
2013. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
45%

"#11 Igazi értelmiségi lehetsz,ha az IRÓNIÁRÓL még nem hallottál. Csak remélni tudom,hogy nem szószerint vetted,hogy a kedves delikvens vadul forgatja az AVON katalógust és rendel 30 ezerért piperét. Átvitt értelembe (ez is biztos kinai) azt kell érteni,hogy olyan jelentéktelen/nem fontos dologra költené,ami egy férfi számára század rangú.Tehát csukd be a szemed!Nagy a sötétség bent,igaz?"


Nekem írtad.


Ez nagyon égő, mert értettem, amit írtál. Ezek szerint te nem érted, amit olvasol. Te vetted szó szerint, amit írtam. És még te oktatsz ki, te jó ég. És még leállsz elmagyarázni...

2013. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
56%

én lennék a legboldogabb ember ha kiderülne ilyesmi a páromról. :) ha a megtakarításokról beszélgetünk, akkor folyton ködösít, bár mindig van pénze a váratlan kiadásokra, csak örülnék, ha ez valamilyen rendszerbe lenne foglalva.


szerintem nem kell olyan forrón enni a kását, kezdd az elején, kezdj vele beszélgetni a pénzről, közös távolabbi tervekről. hátha a sorok közt olvasva rájössz, h mi a célja a pénzzel.

2013. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezz rá! És írd meg, hogy mi volt!
2013. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A házasságotok előtt is megvolt az a bizonyos megtakarítási számla a férjednek?
2013. okt. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg "rossz jel" volt :-( Azért tett félre, mert el akar válni ha majd nagyobbak lesznek a gyerekek :-(
2013. okt. 24. 13:04
 27/29 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( De legalább nem élsz tovább hazugságban. Bármi is vezetett idáig, nem volt szép tőle, hogy így rendezte a dolgait. Tudnod kellett volna, mire számíts.
2013. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
"De jó fej!" :/ Annyiban igazam volt h a jövőre gondolva gyűjtögethet...csak a te nézőpontodból nézve ez igen rossz. Mégis mit ért a "nagyok leszneka gyerekek" alatt?
2013. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomoru... Amugy ha nincs hazassagi szerzodesetek, akkor a fele osszeg a tied lesz valaskor, mert hazassag alatt gyult ossze, es hazassag alatt vagyonozosseg van. Sok erot neked! En nem tudom, hogy reagalnek erre a dologra...
2013. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!