Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik nem szerelemből házasodtak? Megbántátok, vagy úgy érzitek, jó döntés volt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
a szerelem az hamar elmúlik de a másik iránt érzett szeretett az ahogy két ember egymással bánik igazából ez a döntő
2013. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, mit nevezünk annak. Én életemben egyszer voltam reménytelenül, fülig, észvesztően szerelmes, 18 éves koromban. Hatalmas szerelem volt, nagy lánggal, de nem jött össze. Aztán sose szerettem senkit olyan bolondul. A férjemet se. De sokkal őszintébben, mélyebben szeretem, tisztelem, megbecsülöm, jól kijövünk, szeretjük egymást, nekem ez sokkal többet ér, mint a 18 éves nagy elsöprő szerelem.
2013. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Az én szüleim igen. Megkérdeztem tőlük, azt mondták, hogy nem is ismerték egymást, csak a nagyapáim így látták célszerűnek. Megkérdeztem tőlük, hogy most szerelmesek-e egymásba, azt mondták, hogy nem, de nem is tudnák egymás nélkül már elképzelni az életüket. Jövőre lesz a 18. házassági évfordulójuk.
2013. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Elsőre "józan ész" alapján választottam. Így lettem 25 évesen elvált. Nem ajánlom. Érzelmek nélkül nem lehet érzelmi kötöttséget vállalni, a házasság pedig nem szerződés, nem üzlet, hanem egy érzelmi kapcsolat.
2013. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó: hogy érted, hogy józan ész alapján?
2013. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.:)
2013. okt. 23. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha senkibe nem volt szerelmes, legalábbis nem éreztem olyan elsöprő dolgokat, mint amiket itt olvasok néha. Mindegyik párommal jól éreztem magam, működött a kommunikáció, jó volt a szex, voltak közös témák, célok, tervek. Volt szeretet, mély érzések, de nem lángoló hatalmas szerelem. Nem hiszem, hogy valaha is eljönne az életemben ilyen. Már 5 éve házas vagyok, szerintem jó döntés volt, egyelőre jól működik. Erre sincs garancia, ugyanúgy, mint arra, akik elvakultan, szerelemből házasodnak. Itt is elromolhat valami, ott is kihűlhet a szerelem, ami megszépíti a másik rossz tulajdonságait. Szerintem ha a szerelemre vártam volna, vénlány maradok. Nem bántam meg, a mai napig nagyon jó a férjemmel, minden téren. Számíthatunk egymásra, maximális a bizalom. Tervben van a családalapítás. Nem csinálnám másképp.
2013. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-s: úgy értettem a józan észt, hogy éveket (6 évet) voltunk együtt, egyértelműen adódott. SZerelmes már rég nem voltam és szerintem ő sem, de ez az út volt "kijelölve", ez volt a következő lépés, és gondoltuk a barátság és tisztelet elég, hisz ismerjük egymást, és jól megvagyunk. Nem elég. A "jól megvagyunk" semmire sem elég. Jön a hiányérzet, csak idő kérdése.
2013. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem, köszi a választ. :)
2013. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!