Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mert van az hogy mindegyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van az hogy mindegyik pasi gyava modon meghatral ha kitudodik hogy csalja a feleseget?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 13:53
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy "gyávák"? Hogy nem akarnak elválni? Ez nem gyávaság, hanem tök logikus: a feleség mos, főz, neveli a gyerekeket. Ha egy megcsalást megbocsát, majd megteszi a többi után is.
2013. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
87%

Az előzővel értek egyet :) Asszony mindent megcsinál otthon, lehet a társadalom felé vetíteni a tökéletes családot, na meg a férfiak nagy része tudja, hogy a felesége úgy is megbocsát neki, főleg ha tudják, hogy a nő az anyagiak miatt úgyse fog lelépni. És a klasszikus, hogy ha az elsőt megbocsátotta, akkor valszeg a többit is meg fogja.


Amúgy ha egy férfi lebukik, szerintem a legritkább esetben áll oda az asszony elé és vallja be őszintén hogy igen ez és ez történt. Többnyire megy a vetítés, hogy nem is úgy van, a csaj mászott rá, ő nem is akarta, már az első után megbánta a dolgot (de azért még vagy 50x megdöngette a csajt) és hogy csak a feleségét szereti (ami mondjuk igaz is lehet, viszont hogy semmilyen szinten nem tiszteli, az is biztos)


Egyébként csak kíváncsiságból kérdezem azoktól, akik írták hogy csalják az asszonyt, hogy ha fordított eset történne, az is oké lenne? Mármint ha a feleség lépne félre akár huzamosabban is? Vagy csak férfi kiváltság a megcsalás :)

2013. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
36%
Mi a fenének kezdesz nős pasival? Ha meg azzal kezdtél megérdemled a sorsod, ne siránkozz.
2013. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

volt olyan párom, aki félrement.

tudtam kivel, felkerestem az illetőt, mikor gyanítottam, ha a párom is ott van, odavittem a cuccait, és mondtam a csávónak, h akkor ezentúl éljen veled, mert nálam nem lakik egy percet se...

na jött ám a magyarázkodás, mindkét fél részéről, hogy én nem is gondoltam komolyan annyira, mindjárt itt lesznek a gyerekek és a feleségem...jesszus, neked gyereked van és feleséged?

na ez volt az a pont ahol az újdonsült párocskát magukra hagytam:)

2013. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
na es ha talan szerelembol kezdenek ki egymasal?
2013. okt. 24. 16:14
 16/37 anonim ***** válasza:

Mármint a férj beleszeret egy másik nőbe? Akkor az lenne a gerinces dolog (miután tisztázta magában az érzéseit), hogy elmondja az asszonynak, mi a helyzet. Tudom, haha, nagyon mókás vagyok :)

De még így se fog kilépni a házasságból. Legalábbis azt mondanám, hogy minél több idő telik egy úgy, hogy csak szeretősdi van, annál kisebb az esélye, hogy a férfi őt fogja választani. Persze ettől ő még lehet nagyon szerelmes a szeretőjébe, de a státuszszimbólum családot, házat, kocsit nem fogja feladni, annál azért a férfiak kényelmesebbek :)

2013. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Egyik megcsalt nö se ringassa magát abba a hitbe hogy a férfi szeretetböl marad vele! Persze ez a kamu duma. Az igazság a kényelem, meg ha van gyerek akkor a gyerek, mert nem akar hétvégi apuka lenni.
2013. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ó kis naiv, ha szerelemből menne félre, akkor nem kuncsorogná vissza magát az asszonyhoz. Egyszerűen csak meg akart dugni, ennyi.
2013. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%

17.


Így van. De egy pasi se ringassa abba a hitbe magát, hogy minden nőt hülyére lehet venni. Azok a nők,akik megbocsátják a megcsalást, azt általában anyagi okokból teszik és nem szerelemből. Amint változik az anyagi helyzetük, minimum félrekufircolnak ők is, de inkább dobbantanak, és válnak. Gyesen lévő anyuciknál veszélyes ez főleg. Rengeteg kolléganőm adta be a válókeresetet, mikor visszatért gyesről. Simán 2-3 gyerekkel is. Nyilván nem csalták meg mindet, volt, akit csak házicselédnek használtak. De csak addig tűrték, amíg rászorultak férjecske pénzére.

2013. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nagyon mokas mert egyetlen ferfi sem adja fel a karrierjet es a bisztonsagat ,.holott sirig tarto szerelemrol aradozik a masiknak.Mit mondjak Gyavak valoban csak duhatnekjuk tamad .Ez nyugaton maskepp mukodik, ott batran vallaljak.
2013. okt. 24. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!