Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mert van az hogy mindegyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van az hogy mindegyik pasi gyava modon meghatral ha kitudodik hogy csalja a feleseget?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 13:53
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
10: Szerintem ez egy pozitív tulajdonság, amire én bukok is. De mi köze ennek ahhoz, hogy hazudni kell róla? Miért kell hazudni? Mindenkinek másmilyen férfi tetszik, és minden nőnek joga van olyat választani, aki neki tetszik. Ha eltitkolod ezt a lényegi tulajdonságodat, avval megfosztod a nőket attól, hogy azért válasszanak ki téged, mert szeretik ezt a tulajdonságodat. Mire jó ez Neked?
2013. okt. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
11: Az miért alap, hogy egy nő ellátja a férjét? Én magamat sem tudom ellátni (nőként), erre fel szoktam venni valakit időnként, hogy segítsen abban, amivel elmaradtam. Az pedig pláne eszembe se jutott soha, hogy annak a lakásába járjak főzni, mosni, takarítani, akivel járok...
2013. okt. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

16: Család, mint státuszszimbólum??:-o Ki előtt??? Atomizált a társadalom, azt sem tudjuk, hányan laknak a szomszédban, élnek-e, halnak-e, vagy egyáltalán lakik-e ott valaki, vagy üres a lakás!...

Egyszerűen nincs, aki szóljon bármit is az életünkhöz!

Ha meg igen, nem mindegy, mit gondol?:-o

2013. okt. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Igen, státuszszimbólum. Főleg azoknál, akik szeretnek kifelé vetíteni és megmutatni, hogy ők aztán mennyire szerencsések és ügyesek, mert hozták a "kötelező" elvárásokat, úgy mint család, gyerekek, kocsi, lakás. És mert a társadalomnak is ez a felállás tetszik jobban, nem pedig az elvált szülő státusz kétlaki gyerekekkel.

Persze vannak, akiket pont nem érdekel, hogy mit gondolnak róla/róluk, na ők nagyobb valószínűséggel fogják tisztességesen lezárni az előző kapcsolatukat. Viszont bőven akadnak olyanok, akik csak azért se akarják feladni a már megszerzett "javaikat", viszont nem bírnak a gatyájukban maradni, így megpróbálják suttyomban csinálni a félrekeféléseket, aztán nagyban vetíteni, ha borul a bili.

2013. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

24: Köszönöm. Nehéz felfogni, de legalább már értem valamennyire.

De ki az, aki ezeket elvárja tőlük vajon? Nem gyerekek lelkileg, akik a szüleik és ismerőseik VÉLT elvárásainak akarnak megfelelni, és nincs SAJÁT élettervük?

2013. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
24: De amint az előbb is kérdeztem, kit tekintesz "társadalomnak", akinek ez "jobban tetszik"? Csak mert rendszerint, mint írtam, senkit nem érdekel, hogy a másik él-e, hal-e, nem hogy még tetszést is nyilvánítson.:)
2013. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 dodi1881 válasza:

Lehet nagyvárosban nem érdekel senkit, hogy a szomszédban él-e, hal-e a másik. De vidéken, kisebb városokban igenis érdekli a szomszédságot, meg a közvetlen környezetet, a munkatársakat esetleg. Sőt, még a főnökséget is. Mert kisebb városokban, ahol jobban ismerik egymást az emberek, lehet valaki azért nem kap meg egy állást, mert rossz híre van. Itt nem csak arról beszélek, hogy megcsalja a férj az asszonyt, vagy fordítva. De például egy válópernél is előfordulhat, hogy az asszony vagy a férj váltig állítja, ő nem csalta meg a másikat, azután meg kiderül, hogy a szomszédok, ismerősök...stb. mégis látták, ezzel vagy azzal. Ilyen kis helyen nem lehet nagyon elbújni a szűkebb társadalom elől. És egy feleségnek megalázó, ha kiderül, a férje csalja, és a fél város erről beszél, ez fordítva is igaz. Fordított esetben a nőt általában mindenfélének elmondják. És nem mindenki tud úgy élni, hogy nemérdekli mások véleménye, mert nap mint nap beleütközik. Azt mondogatják az ismerősök, "Jaj, Juliskáb, de sajnállak, hogy a Pityu megcsalt..." A végére meg az jön ki, hogy biztos te nemvoltál eléggé nőies, elhanyagoltad a férjedet, és azért lépett félre. A férjre meg ferde szemmel nézn a család, a barátok, ha a gyerekeit és az odaadó feleségét csak úgy otthagyja egy másik nőért. És a harmadiknak is lehetnek kellemetlenségei ebből az egészből, mivel őt alapból egy csábító, családot szétdúló repedtsarkúnak titulálják, és a legtöbben az egész házasság romlását (ami lehet az ő megjelenése előtt is romokban állt) nyakába akarják varrni. Szóval vidéken azért jobban próbálják őrizni a látszatot, és a megkeseredett házasságban is együtt élni, ahol az egyik fél csalja a másikat. Én legalábbis sok ilyen párral találkozom nap mint nap. Ezenkívül, nem mint társadalmi elvárás, de a párokat sokszor a közösen felvett lakáshitel is összekovácsolja, ha már kiürült minden érzelem, akkor is. Egy férfi nem fog kilépni a házasságából, (csak ha őrülten szerelmes, és nem tud reálisan gondolkozni), és albérletbe költözni a szeretőjével, amikor fizetnie kell a tartásdíjat a gyerekek után, pluszban a lakáshitelt, és még az albérletet is, meg még meg is kéne élni valamiből.

Nem mondom, hogy jó dolog, hogy az elhidegült párok együtt élnek, mert sok a veszekedés otthon. Csak megértem, miért nem lépnek ki a kapcsolatból.

Ennyi lett volna az én válaszom.

2013. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Igen,valóban így van utolsó.

Itt nálunk,van olyan,hogy egy pasi azért nem lett főnökké kinevezve,mert kiderült,hogy rendszeresen csalta a feleségét.Hogy miért,Mert egy fejes rokona volt a feleség...


Kisvárosban,faluban ,nincs titok,sajnos...ez tény.

2013. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

"friss hústól mindig felpezsdül a vér.

valahogy ez a mondás pont idevág:)"


Csak tudnám, hogy az ilyenek minek házasodnak...


De ha megcsalás van akkor mit vársz? Azt nem írom hogy férfitól, mert nem férfi, ahogy a nő se igazi nő ha hűtlen....hanem féreg mindkét nem.

2014. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Egyébként mit értesz azon, Kérdező, hogy meghátrál?
2014. jan. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!