Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ítélnek el azért mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el azért mikor meghallják hogy a férjem 60 elmúlt? 35 vagyok. És ilyeneket kapok mikor védem hogy jó pasi hogyha a kispesti sztkba lenne liftkezelö mégse lenne olyan jó pasi ugye meg ilyenek

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 22:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom azért, mert a fogalmazásod alapján egy primitív, haszonleső nőszemély vagy, hiszen le is írod, hogy vagyonos az öreg. Mikor vetettél szemet a papára, 15 évesen? :)
2013. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Félre értés ne essék, nem a férjed kora miatt ítélnek el, hanem amiatt, hogy miért vagy épp vele..:D
2013. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Egy 35 éves mit keres egy 60 éves mellett? Igy fogja fel mindenki, csakis a pénze kellhet neki!

Ha nem errõl lenne szó, akkor gondolom senki sem mondana semmit sem.


Ne érdekeljen, hogy ki mit gondol, ha te boldog vagy mellette!

2013. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen boldog vagyok ő életem szerelmes csak rosszul esik hogy mások cikiznk ez miatt meg kibeszélnek és nem ertem hogy miért. Miért lenne korfüggő a szerelem?egyébkent nem gazdag de orvos és ezért hozzák fel pl az sztk liftkezelő témat de arra nem gondolnak hogy az sztk liftkezelő vsz. Agyilag sincs azon a szinvonalon azért liftkezelő. Egy nő meg szeret felnézni egy férfira egy férfi legyen okos intelligens stb...szerintem. Meg mostanában kapom a palácsik vajna páros dumat hogy ugyanaz stb..de miért?? Miért nem lehet elhinni hogy szeretjük egymást igazi lángolo szerelemmel?
2013. szept. 14. 22:47
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

Igazad van, én is szeretek felnézni egy férfira, vagy az intelligenciája miatt, műveltsége miatt, világszemlélete miatt, valami kell. Neked meg ez a, hogy te ezért nézel fel rá, a többi nem érdekes ki mit mond...


És nem akkor nem lenne jó pasi, ha liftkezelő lenne, van akinek meg igen, legyen az a liftessel.

2013. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
43%
Ha. Te boldog vagy, mit érdekel ki mit szól??? Sztem van benned egy kis apakomplexus! Másrészt, gyerek van? Lesz? Akarsz? Gondolj rá is amikor azt mondjàk az oviba itt a nagypapi, tutira nem fogja büszkén harsogni hogy ő az apukám! Ösztönösen kerülni fogja azokat ahelyzeteket, hogyaz apja megjelenjen a barátai elött! Ciki lesz neki! Nem azért mert esetleg nem sportos az öreg, hanem mert látni fogja, hogy más szülei milyenek, hogy az a normális és az elfogadott! Devégülis
2013. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Én hiszek neked, hogy most lángol a szerelem, de hidd el, a te részedről hamarosan eltűnik a rózsaszín köd, és gondolom nem egy apádkorú bácsi mellett szeretnéd leélni az életed, nem?:)
2013. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
4 gyermekünk van és főleg az ovistársak szülei tesznek megjegyzéseket. Az ovodás gyermekünk egyéként imádja az apját nem szégyenli sőt büszke rá hogy doktorbácsi és kezeli a társait. A szúlőkkel van a baj irányomban néhány anyukával akik megszóknak. De akárhova megyünk és megtudják mindenhol ez van. És rosszul esik. Vsz. Ha nem szeretném nem szültem volna neki 4 gyereket nem?
2013. szept. 14. 23:00
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Ha a férjed intelligens ember, akkor próbálj meg ő hozzá igazodni, és magas ívben tegyél arra, hogy ki mit mond, feltételez.


Az egyik ismerősöm közel 26 évvel idősebb, mint a felesége. Mindkettő mérnök, a munkahelyükön ismerkedtek meg. Azóta összehoztak öt gyermeket. Közös erőfeszítéssel nevelik őket szeretetben, becsülettel.


A férj rendszeresen sportol. Akár 15 évet is letagadhatna, de nem teszi. Büszke arra, hogy ilyen idősen is fitt, boldog férj és családapa.

2013. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

# 8/9!


Ne törődj az ilyen stupid libákkal, akik lehet, hogy otthon a velük egyidős férjüktől nem kapnak annyi figyelmességet és szeretetet, biztonságot, mint te.


Irigykednek!

2013. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!