Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megcsal a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagy változásokon ment keresztül és azt gyanítón nő vagy nők vannak a dologban.

Elkezdett sokkal fiatalosabban öltözni. Korábban szinte mindig öltönyben járt még akkor is, ha protokoll szempontokból nem lett volna elvárt. Mostanában meg lazán, divatosan öltözik. Retro, Abercrombie és hasonló divat márkák ruháit hordja.

A konzervatív kocsiját is lecserélte egy sokkal fiatalosabbra.

Kondi terembe és futni jár.

Megváltoztatta a hajviseletét is. Szintén sokkal fiatalosabbra.

Nemrég találtam a kocsijában egy hosszú szőke hajszálat. Természetesen rákérdeztem, hogy az kitől származik. Azt mondta, hogy munka ügyben ült egy nő a kocsijában. Most ez vagy igaz, vagy nem.



Szerintetek nő van a dologban?


2013. okt. 24. 14:40
 1/10 anonim válasza:
Szia!Ezek csak külsőségek,amik akár a te kedvedért is történhettek! :)) A viselkedése,a kapcsolatotok változott?
2013. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle
2013. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van gyereketek?
2013. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy nő van-e a dologban, hány éves a férjed? Nekem olyan kapuzárási pániknak tűnik. Veled hogy viselkedik? Észrevettél valami változást?
2013. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
adjál már több infót magatokról. Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok, van-e gyerek, ha igen hány éves...
2013. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül csal meg, talán csak jólesik neki, hogy egy kolléganője próbál flörtölni vele. Ez nem azt jelenti, hogy feltétlenül meg akar csalni, hanem hogy próbál tetszeni másoknak, mert így jobban érzi magát. A házas nőknek is jól esik, ha egy férfi flörtöl velük, de ettől még lehet, hogy esze ágában sincs megcsalni a férjét.


És valóban, egy kis kapuzárási pánik is lehet a dolog mögött. :)

2013. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez a hajszál dolog gyanús... főleg hogy ilyen nagy változásokon megy keresztül. rákérdeztél, hogy mi ez az új stílus?
2013. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, igen ezek általában gyanús jelek. Nem biztos, de legyél résen.
2013. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én biztos gyanakodnék. Főleg, ha a viselkedésében is változás történne,nem csak a külsőségekben.
2013. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

napirendben változás? több munka, több túlóra, kevesebb hazahozott pénz? telefonját ellenőrzése alatt tartja, mindig látóhatárán belül? több netezés félrevonulva? szexuális életben változás?

ha van igen válasz akkor a külső jelekkel együtt sanszos a hűtlenség

2013. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!