Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik kis korkülönbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kis korkülönbséggel vállaltatok gyereket: mennyire viselte meg ez a kapcsolatotokat? Csak én látom úgy, hogy ezt nagyon nehéz átvészelni?

Figyelt kérdés

Baráti körben vannak így többen, sajnos van olyan is, ahol válás lett a vége.


Eddig mi is kis korkülönbségben gondolkodtunk, de most emiatt nagyon elbizonytalanodtam.


2013. okt. 26. 09:24
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
39%
Atól függ mekkorra aza kis korkülönmbség!? :)
2013. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy kapcsolat kikezdhető, akkor mindegy, hogy egy gyerek vagy több, kis különbség vagy nagyobb.
2013. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nagyon kis korkülönbség, 1,5-2,5 év a gyerekek között.


2: ezzel nem értek egyet, szerintem ha ez egy olyan helyzet amit ki lehet kerülni nagyobb korkülönbséggel, akkor felesleges kockáztatni.

2013. okt. 26. 09:36
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Én speciel nem vallom ,hogy a kis korkülönbség az ideális . Nekem egy gyerekem van ... eszembe nem jutott volna kis korkülönbséggel gyereket vállalni . Szerintem a meglévő gyereknek is kell egy pár év,hoy a figyelem csak rá irányuljon és a szülőknek is kell ,hogy felszusszanhassanak és egymásra figyelhessenek. Mi is terezünk még gyereket ... MAJD! !! Jelenleg nem fér bele az életünkbe ,pedig a lányunk már 8 éves .Ez van ... Mi nem valljuk azt ,hogy van ideális korkülönbség .. Inkább azt ,hogy van ideális élethelyzet ,amikor aktuális minden a következő gyerek fogadására.
2013. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

Ha ez megviseli a kapcsolatot, akkor ott más baj is van.

Nekünk 3 gyerekünk van, közöttük 2-2 év, mégis együtt vagyunk 30 éve.

Nem kell egyik gyereket sem elkényeztetni, törődni kell egymással, akkor mindegy, mennyi a gyerekek közötti korkülönbség.

2013. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Mondd már el, mit tudsz kikerülni a nagy korkülönbséggel...
2013. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

4: az rendben, de ez még nem válasz a kérdésemre.


Ezek szerint csak az én baráti-ismeretségi körömben jellemző ez? Most gyorsan összeszámoltam: 7 pár van így, közülük 5 elvált/szakított.

Olyat viszont senkit nem ismerek, hogy nagyobb a korkülönbség és elváltak.

2013. okt. 26. 09:52
 8/23 A kérdező kommentje:
Általában az van, hogy a nő egész nap gyerekezik, éjjel ő kel a kicsihez hiszen csak ő tudja megszoptatni, ideje-energiája nincs sem magára, sem a párjára.
2013. okt. 26. 09:54
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Na kezdődik a lepontozás .... De minek -.- ?

Szerintem nem jó ahol az egyik gyerek kicsi ,a másik meg pici !!! Valaki már leírta ,nagyon helyesen ,hogy jobb a nagyobb korkülönbség ,én is egyetértek vele .De mindenki döntse el maga ! Könnyebben kiéleződik családon belül a helyzet ... az apa gürcöl ,hogy mindent megadjon a családnak ,az anya nyűgös ,hogy rajta csüng x gyerek ,nincs ideje semmire ,se saját magára ,se a párjára ... Hál istennek a nejemnek se vették el az eszét szülés után a hormonok ... Nem jött azzal ,hogy ő már most szülne ,meg hajrá minél előbb kistesót ! Első osztályt kijárta a lányunk ,mikor arra a véleményre jutottunk ,hogy jöhet a kistesó . Ez így pont jó számunkra . A gyerekünk sem olyan kicsi már ,lehet kompromisszumokat kötni stb ... belátja mivel jár egy kistesó . Nem dolgozunk direktbe az ügyön ,de már nem zárkózunk el a családbővítés elől ...

2013. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Akkor gondold évig, hogy kis korkülönbséggel a nehezét letudja 3-4 év alatt, ha 3 évente szül 3 gyereket, akkor 10 évig van nyafi.

Szóval nem tudom, te hol élsz, meg mit látsz azokból a kapcsolatokból, de hogy nem a kis különbség tette tönkre őket, az tuti.

2013. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!