Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondolsz erről? Felnőtt...

Mit gondolsz erről? Felnőtt testvérpár, több mint öt év korkülönbséggel, a nővér tök természetesen tündérkémnek becézi, szólítja az öccsét.

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 18:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szrintem nincs ezzel semmi baj,szeretete jeléül becézi,így szokta meg. Ennyi!
2013. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, gyerekkori becenév, teljesen normális dolog.
2013. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos :D
2013. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Így első hallásra kicsit furin hangzik, de biztos gyerekkoruk óta így szokták meg. Szerintem nincs ezzel baj.
2013. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor babyboy-nak szólítottam az öcsémet (nagyok vagyunk már, felnőttek) de csak szórakozásból. Meg egy csomó beceneve van az öcsémnek, lévén hogy ő volt a kisebb tesó kb 6 év korkülönbség van közöttünk. Ritkán szólítom a teljes keresztnevén, csak ha mérges vagyok :D

És semmi fura sincs ebben.

2013. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Akkor kizárásos alapon velem van a baj, mert én frászt kapok a dologtól. Egy 30+nő (közelebb már 40-hez),akinek párja van, inkább a saját gyermeken agyaljon és azt becézgesse szerintem, ne a felnőtt öccsét patronálja állandóan és minden téren. Bár kényelmesebb ez így, mert van is gyereke meg nincs is.Ha van kedve, vesz neki ruhát, ha nincs, akkor nem, mert van saját keresete.
2013. okt. 18. 19:05
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, ki vagy a történetben, de igencsak hülye hozzáállásod van - a testvér meg a saját gyerek két teljesen külön kategória.
2013. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nézd, az hogy vesz neki ruhát az még nem jelent rosszat. Barátnőm nővére is 30-as és vesz a húgának egy - két cuccot mert a húgának nincs még keresete. Ha megtehetném én is vennék a testvéreimnek pár cuccot, és nem azért mert beteges, hanem mert szeretem őket és szeretném hogy legyen egy - két klassz cuccuk. Az idősebb testvérekben mindig ott van a gondoskodás és azon vannak hogy a "kisebb" mindig jól érezze magát.

Neked nem jó a kapcsolatod a testvéreddel?

2013. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Hát, kicsit fura egy férfit tündérkézni, de testvérek, belefér... Én is veszek néha ruhát (főleg felsőket) az öcsémnek, aki mindjárt 40 :D
2013. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nekem is van testvérem, mi mondjuk eléggé tűz és víz vagyunk.Tiszteletben tartjuk a másik magánéletét,ha megkér valamire és tudok, akkor segítek,viszont fordítva. De tudunk egymás nélkül létezni.
2013. okt. 18. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!