Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Véglegesen mgőrült a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véglegesen mgőrült a férjem?

Figyelt kérdés
Egy éve kezdődött az őrület. Először tanyára akart költözni, mert jön a világ vége. Utána már lakóautót kezdett építtetni, mert menekülni kell majd, mert csak a Mátrában lehet túlélni. Ezután jött az összes összeesküvés elmélet Rotchildokkal, Ufókkal és ezer hasonló baromsággal. Most megtalálta Istent és a mostani élete nem is fontos, mert ez csak egy a sok közül. Magyarázza, hogy mindenki a testvére és mindenkit szeret. Elképesztő teóriákkal áll elő. A legnagyobb baj az, hogy a gyerekkor legjobb barátja is hasonló örületben és adják egymás alá a lovat. Közben van 2 gyerekünk, akiket fel kéne nevelni. Nagyon el vagyok keseredve. Szakemberhez biztosan nem fog fordulni, mert szerinte Ő a normális és mindenki más a bolond. Vannak még tiszta percei és mivel elég értelmes ember, szerintem egy pszichitert is át tudna verni. Én most a váláson gondolkozok, de mindkét gyerek megsínylené, mert imádják az apjukat (16 és 3 évesek). Segítsetek! Fogalmam nincs, hogy mit tehetnék.:-(
2013. okt. 27. 11:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Meneküljetek amíg nem késő.
2013. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Pedig ez már orvosi eset!
2013. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 egytüneményvagyok ***** válasza:
66%
Hát ez elég kellemetlen lehet. szerintem a hülyeségeit tiszteletben tartva beszélgess el vele, hogy azért az ojjektum építése mellett reméled, hogy a gyerekeket is felneveli. Szerintem ha ezen kívül foglalkozik a gyerekekkel, meg dolgozik, stb, akkor szabadidejében mért ne építhetne atombunkert. Legalább lesz hova bújni ha tényleg jön a világvége. Más kérdés, hogy mennyire viselném el, ha valaki ilyen hülyeségekkel traktálna...
2013. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
41%

én is szeretnék majd atombunkert, na meg páncélozott lakóbuszokat

17f

2013. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
45%
Igen, sajnos őrült!
2013. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
24%
Ez sajnos valóban pszichiátriai eset. A kérdés az, hogy bánik a gyerekekkel? Ha jól kijönnek, akkor lehet, hogy érdemes a gyerekek miatt egy darabig együtt maradni, mert egy válás nagy stressz. Viszont ha nem bírsz vele élni, akkor az is nagy stressz mindenkinek....szóval röviden: nem szeretnék a helyedben lenni, de sajnállak ismeretlenül is. :(
2013. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
38%
Férjednek igaza van, lassan itt a világvége.
2013. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
13%
Valamilyen szektába keveredett,szcientológiába talán?
2013. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 mantis religiosa ***** válasza:
13%
Mennyivel jobb lenne egy alkoholista, aki néhanapján meg is ver titeket, mi?
2013. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy oda írja a kérdező hogy van két gyerekük, még lehet kamu... Most gondoljatok bele. Van egy feleség akinek van egy őrült férje meg két gyereke és ahelyett hogy ezek után rögtön cselekedne még itt kérdezi meg tőlünk hogy vajon véglegesen megőrült e a férje...
2013. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!