Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel győzzem meg a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel győzzem meg a páromat arról, hogy nem csalom meg?

Figyelt kérdés

Régen a párom előtt volt egy kapcsolatom, szeretője voltam egy nős pasinak. A párom "biztatására" szakítottam vele.

Tegnap a párom szóvá tette, hogy úgy vette észre mintha elhidegültem volna tőle. Megkérdezte, hogy megint jóban vagyok e azzal a pasival akivel régen. (amúgy a pasi a kollegám)

Mondtam neki, hogy nem de ő azt mondja, hogy érzi, hogy valami nincs rendben kettőnk között.

Hiába mondom neki, hogy csak a fáradtság miatt nincs kedvem vele összebújni nem hisz nekem. Mit tegyek?


2013. okt. 29. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem hisz neked, akkor nincs mit tenni.

Minél jobban bizonygatod, annál inkább kételkedni fog.

2013. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az első írja!
2013. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De ma legalább százszor megkérdezte, hogy van e valakim. Most mit mondjak erre?
2013. okt. 29. 20:29
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Ne hazudj neki. A pasik is megérzik ha egy nő nincs 100%-ban mellettük agyilag és fizikálisan.
2013. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Igen, ilyenkor van baj, amikor egy nem teljesen erkölcsös nő egy betegesen féltékeny pasit választ. Vigyázz, mert ez könnyen erőszakossá fajulhat.
2013. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tényleg nem csalom meg senkivel csak fáradt vagyok.
2013. okt. 29. 20:42
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Nézd, sok ember értékrendjébe nem fér bele, hogy szerető voltál.


Ráadásul egy nős pasinak a szeretője.

Akivel naponta találkozol.


Papolhatnak bizalomról a többiek, de mint tudjuk: kutyából nem lesz szalonna. A pasidat teljesen meg lehet érteni ebben a helyzetben, pláne, ha rendszeresen elutasítod a közeledését.


És mi az, hogy a pasid bíztatására szakítottál a szeretőddel? Ennyire akaratgyenge vagy? Nem csoda, ha kételkedik a szavadban.


Én spec levegőnek sem néznélek, annyira megvetem a fajtád.

2013. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért biztatott a párom mert a pasi kihasznált, mellettem több nőt is tartott. Ezért tanácsolta a párom, hogy szakítsak vele.
2013. okt. 29. 20:58
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Biztos nem bizonygatnám. A bizalom alapvető. Nálunk is vannak hullámvölgyek, többet vitázunk, nem kívánjuk a másikat, több időt töltünk külön. Mégsem vádolgatjuk egymást, hogy a külön töltött időben agyba-főbe csaljuk a másikat. Ha nekem azt kéne bizonygatnom, hogy hűtlen vagyok, akkor inkább lezárnám a kapcsolatot. Ha nem tartozok senkinek semmilyen magyarázattal, mert nem csináltam semmit, akkor nem fogom én rosszul érezni magam más hülyesége miatt. Az én páromnak még életében nem jutott eszébe, hogy azért nem szexelek vele, mert mással csinálom. És ez fordítva is igaz. Nehogy az legyen már az alap, hogy megcsaljuk egymást, és azt kéne magyarázni, hogy ez nem így van. Szánalmas a kapcsolatod.
2013. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
A kérdező írta, hogy nem csalja a párját. Akkor te miről beszélsz utolsó válaszoló?
2013. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!