Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleőrülök abba, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök abba, hogy nekem otthon főzni, takarítani kell. Nem szeretek háztartást vezetni. Mi lesz így a házasságommal?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 17:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%

13: "Valaki (1db) jön itt a hagyományos férfi-női szerepekkel és mind ahányan vagytok ráugrotok? "


A hagyományos férfi szerep viszont az, hogy a férfi eltartja a családot és az asszonykának nem kell napi 8-10 órát robotolnia a munkahelyen.

2013. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
59%
Ez így van 21-es!
2013. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
*13 voltam (akitől idéztél).:)
2013. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Három oldalnyi válasz jött, de mindenki letojja a kérdezőt:D Ráadásul egy választ töröltek is, úgyhogy nyomon sem lehet követni, ki kinek válaszol...


Kérdező, háztartásbeli vagy? Ha te is dolgozol, meg tudjátok felezni úgy a házimunkát, hogy amit a leginkább utálsz, azt ne te végezd el. Én is utálok főzni, legtöbbször a férjem csinálja, viszont ő nem mosogathat, mert ekcémás a keze. A portörlést én csinálom, mert allergiás (heti kétszer az egész hálószobát pormentesíteni kell), cserébe mindig ő tereget ki és ő viszi le a szemetet. És így tovább.

2013. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Bence_ ***** válasza:

Takarító kell meg egy ételhordó.

Egy héttel előtte leadjátok a rendelést.

Aztán csak az öröm és boldogság.

2013. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nő vagy férfi vagy?

Végül is mindegy a kérdés szempontjából.

Dolgozol vagy otthon ülsz és eltart a párod? Esetleg csak te dolgozol és a párod ül otthon? Ez a lényegesebb kérdés. Ha eltart, akkor legalább gondoskodj az otthoni dolgokról. Ha te tartod el, akkor evidens, hogy nem neked kellene az otthoni dolgok oroszlánrészét is vállalni. Ha mindketten dolgoztok, akkor a KÖZÖS otthon rendben tartási is közös, nem?

Gyereketek van? kicsi, nagy? Ha kicsi, otthon vagy vele? Vagy a párod van otthon? sok mindenre nem tudunk így válaszolni neked, és sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy ha a részleteket tudnánk, akkor sem tudnánk érdemben válaszolni arra a kérdésre, hogy mi lesz a házasságoddal.

2013. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Nálunk is ez ment, ráadásul a exem munkanélküli volt. A porszívót sose kapcsolta be, de jobb is így, mivel féltettem tőle gépet, el nem rontsa (hihetetlen sebességgel rontott el mindent). Egyszer kipróbáltam, hogy mi történik, ha nem csinálok reggelit, de semmi nem történt :S

Szóval ne hidd azt, hogy mindent neked kell csinálnod, mert a párkapcsolat lényege, hogy számíthattok egymásra, és ebbe bele kell férnie a házimunka felosztásának. Ha nem, akkor sürgősen kukázd az embert, nem éri meg a fáradságot.

2013. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ülj le,beszéld meg a pároddal,hogy nálad nem pálya,hogy mindent te csinálsz és ossztáok el a házimunkát.Állíthattok fel takarítási,vagy bármilyen rendet,de valami kompromisszumot kössetek.
2014. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!