Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te mennyi "szabadságot"engedsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mennyi "szabadságot"engedsz a férjednek?

Figyelt kérdés

mennyit jár el otthonról a család(anyuka és két gyerkőc) mellől,bárhova,?


(szórakozás,kocsma,családlátogatás,munkamegbeszélés címszó alatt..)


mit szólnál hozzá ha 2-3 naponta elmenne este és csak reggel jönne haza,


a feleség mondhatja, követelheti hogy a férje ne menjen el állandóan és ne maradozzon ki,??



2013. szept. 8. 21:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
hát ez nagyon nem jó...amikor az én férjem csinálta ugyanezt....nem akarlak elkeseríteni és nem minden pasi egyforma, de az enyém csajozott és már el is váltunk. Nálunk az volt az ürügy, hogy 3műszakban dolgozott és sok éjszakás műszakot vállalt....a kocsma minden hétvégés volt..
2013. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Az engdsz-et, tettem volna macskakörömbe....bármennyit, ha nincs igénye rá, hogy veled legyen. Akkor az ágy lábához is kötheted, akkor is menni fog.


Miért megy vajon, mi nem működik, ez itt a kérdés.

2013. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, ha ez a kérdés felmerül, akkor annak a kapcsolatnak már annyi. Ha egy pasi 2-3 naponta kimarad egy teljes éjszakára, annak tutira nője van, de minimum megunt téged. Persze lehet követelőzni, kérdés, hogy elérsz-e bármit vele. Ha már ilyen szinten nem érdekled, hogy reggelig kimarad, kétlem, hogy bármi foganatja lenne annak, ha ezt megpróbálnád megtiltani. Inkább azon gondolkozz el, hogy mint családapa, ér-e annyit, hogy mellette maradj nyitott házasságban, vagy inkább lelépsz, és keresel egy olyan pasit magad és a gyerekeid mellé, aki szeret, és örömmel tölti az estéket veletek.
2013. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Havonta egyszer jár el a barátaival,(csak férfiak) szalonnát sütnek,iszogatnak,vagy beülnek valahova.

Engem nem zavar.Nem csinálok ebből problémát.

De ha 2-3 naponta elmenne,annak oka lenne.Nem tűrném!

2013. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

és egy férfit mennyire lehet befolyásolni?

tényleg csak azt lehet aki hagyja magát?????

2013. szept. 8. 22:16
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Ez azért kicsit sok szerintem, amit leírtál.

A férjem velem jár el szórakozni, a barátokhoz is együtt megyünk, de a barátok is hozzák a párjukat, ha éppen van nekik, nincsenek külön csajos, vagy pasis bulik. Családhoz néha elmegyünk külön-külön, kocsmázni meg egyikünk sem szokott.

2013. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

jó de itt van 2 gyerek is,anyuka hogy menjen el bulizni a férjével???

..

2013. szept. 8. 22:34
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

A mi társaságunkban is vannak gyerekes szülők, 30-asok vagyunk mind. Ha tartunk valami bulit, akkor vagy úgy, hogy jöhetnek a gyerekek is, mondjuk grillezés, ilyesmi, vagy valaki vigyáz addig a gyerekekre. Mondjuk nálunk nem is csak buliból áll az élet, max. havi egy-két alkalommal van valami összejövetel, vagy még kevesebbszer.

Meg kettesben is el szoktunk néha járni a párommal kirándulni, moziba, vagy csak beülünk megenni, meginni valamit.

2013. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "engedsz" ? A férfi emberi lény, és van szabadsághoz joga. Annyi, amennyit ő akar.


Ha 2-3 naponta elmegy, az annyit jelent, hogy nem akar veled lenni.


Nem tilthatod meg neki, hogy eljárjon, ha menni akar....


Mi együtt megyünk a haverjaihoz különböző programokra (1-2 havonta), járunk el kettesben, és a családlátogatásokra is együtt megyünk. Munkamegbeszélései pedig csak munkaidőben vannak.


Én csak annyit mondtam mindig is a férjemnek, hogy sose voltam nagyon eljárós típus, de ha kedve van menjen, csak vigyázzon magára. De nélkülem nem akar menni.


27/N

2013. szept. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nálunk apuka megkérdezi, hogy "zavarna-e" ha elmenne kocsmázni, vagy focizni, meg meccsre a haverjaival, többnyire hetente 1-2 alkalommal azt mondom, menjen, ki kell engednie a gőzt neki is.


ÉS(!!!)


ha zavarna, hogy elmegy, akkor MEGMONDOM(!!!!), hogy vele szeretnék lenni, és jobban örülnék, ha itthon lenne! és olyankor megbeszéljük, ki mit akar, és az lesz!!!


FIGYELEM!!! legtöbben ott rontják el, akik a környezetemben vannak, hogy a pasi MEGKÉRDEZI!!!!), és ti meg azt mondjátok, "hát jó, ha annyira akarsz, menj csak", erre a pasi elmegy, HISZEN A NŐ ENGEDTE EL(!!!!), a nő meg otthon duzzog egész este.....



CSAJOK!!!! HA AKARTOK VALAMIT, TESSÉK MEGMONDANI A PASINAK, KEREK PEREC!!!! és megbeszélni, ha valahol nincs egyezés (pl oké, menj el ma a haverokhoz, de akkor a héten már ne menj sehova kérlek)


KOMMUNIKÁCIÓ - MŰKÖDIK :)

2013. szept. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!