Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beleőrülök abba, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök abba, hogy nekem otthon főzni, takarítani kell. Nem szeretek háztartást vezetni. Mi lesz így a házasságommal?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 17:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%
Mellesleg egy férfi nem attól lesz férfi, hogy munka után pöffeszkedik és böfög a tv előtt, míg te erődön felül elvégzel mindent. Sajnállak, ha ettől érzed nőnek magad, komolyan.
2013. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
Ja, és az urad is sajnálom, szegény, egy kis házimunka miatt már nem tekintenéd férfinak...Sok tisztelni való lehet akkor benne :D
2013. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
41%

Valaki (1db) jön itt a hagyományos férfi-női szerepekkel és mind ahányan vagytok ráugrotok? Normálisak vagytok? Nekem ez magas,hogy itt nem tudják feldolgozni szó nélkül az ilyen válaszokat. Valami feminista hadjáratból szabadultatok? Fogadjátok már el,hogy vannak még ilyen Nők!


Na.Viszont a Kérdező nem ilyen.Aki feltett egy kérdést,amire válaszokat vár segítségül (remélem).Hogy tudjak segíteni kérdeznék: Mit jelent az pontosan,hogy "Beleőrülsz?" meg hogy "Nem szeretsz" mit? Férjed hogy áll a témához?

2013. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem te vagy az, aki azt mondta egy korábbi kérdésben, hogy a férjem strandpapucs, mert hétvégente ő mosogat ebéd után? :D
2013. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
14%
Nem.:)
2013. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
73%
a 3-as nem igazi nő, hanem igazi cseléd :D
2013. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem feminizmus. :) Valóban az lenne a normális, amit te állítasz ha a férfi el tudná tartani az egész családot, gyerekestül-feleségestül mindenestül. De még ott is azért be kéne segíteni. Manapság viszont ez már elég ritka. Olyan embernek tudlak elképzelni, aki súlyos önértékeli problémákkal küzd, mellette iskolázatlan vagy legalábbis nagyon ostoba, magadat pedig képtelen lennél eltartani. Valószínűleg magadat kisebbrendűnek érzed a pároddal szemben, akit feltétel nélkül kiszolgálsz. Te magad is ezt írtad. Legalábbis egy egészséges, magabiztos, magára valamit is adó nőnek nem lenne ingere, energiája, ideje, hogy mindenzt ilyen kötelességszerűen bevállalja, nekem valamid súlyos gondod lehet. Nem véletlenül írtam, hogy néhány év, és már meg leszel sértődve, ha nem ver meg jól vacsora után.
2013. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%
Azt még hozzáfűzném, hogy az ilyen "nőket", mint te aki kiszolgál, segget nyal, gondolom ha van kedved ha nincs parancsra alá is fekszel, szokták a férfiak hülyére venni és fűvel fával megcsalni. Mert nem veszik őket komolyan, megszokják a kényelmet, megszokják, hogy el vannak látva. Sok sikert, kislány! :)
2013. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
78%
Ugye azért tisztában vagy iskolázottkám:),hogy a százalékok alapján azért meg lehet nagyjából különböztetni,hogy kinek írsz!? Mert a 18-as válasz első mondatát 14-esemre intézted,a többit meg gondolom 3-asnak.
2013. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
7%
Nyilván tudom. :) Leírtam amit gondoltam, mindenki kiveszi belőle azt amit magáénak érez.
2013. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!