Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nő részéről ez megalázó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő részéről ez megalázó?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nem vagyok hive annak, hogy felhivjam a férjem figyelmét arra, hogy elhanyagol.

Viszont most szóltam neki, hogy ez tovább igy nem mehet .Azóta puszilgat és ölelget. De én ilyenkor azt érzem, hogy én erõszakoltam ki belõle, mert saját magától nem jutna eszébe csak ritkán.

Ti is voltatok már ilyen helyzetben?


2013. nov. 1. 10:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

Nőőők istenem... Ha nincs probléma akkor generáltok egyet?

Szóltál neki,hogy ez neked nem jó, és erre ő kicsit azóta odafigyel, mert neki nem tűnt fel mert nem gondolatolvasó!

2013. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus... nem jó valami végre szólni mertél, most jó minden de mégse mert most meg az van hogy nem neki jutott eszébe... -.-"
2013. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Ha kommunikálsz a férjeddel, az nem megalázó. Ajánlok egy könyvet: A nők a vénuszról a fériak a Marsról jöttek... Emellett a férfiak más és más módon fejezik ki a megbecsülésüket, nem mindegyik képes arra, hogy azt adja, amit mi nők elvárnánk. A gyengéd, de mégis macsó, jó humorú, blablabla férfiak a filmeken vannak. Én pl. nem szeretném,ha álladóan puszilgatna...megőrülnék tőle:)))
2013. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg ennyire unatkozol? Vagy csak a férjedet untad meg annyira, hogy szándékosan keresel valamit amin problémázhatsz?

Tipikus női gondolkodás... ahelyett, hogy örülnél, hogy most próbál odafigyelni, mert szeret annyira, hogy mikor szóltál neki magába nézett és most igyekszik jobban odafigyelni, inkább ezen is itt hisztizel...

És ezt nőként mondom. Az ilyen viselkedés öli meg a legtöbb kapcsolatot, mert a férj egy idő után azt fogja érezni, hogy neked sehogyse lehet a kedvedre tenni, ezért inkább keres valaki mást aki annak is örül, hogyha igyekszik.

2013. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen nők miatt nem akarok soha többé párkapcsolatban élni.
2013. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
39%
Áh férfiak.....nem értik. Nyugi nem vagy egyedül. Én is így vagyok ezzel.
2013. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Áh ti nők... :D Nem baj, azért szeretünk benneteket.
2013. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem megalázó, sok férfinek eszébe sem jut az ilyesmi, más a lelkiviláguk, de ha szóltál érte és azóta kedveskedik, akkor szeret téged, csak nem tudta, hogy ki is kell mutatnia, inkább örülj neki.
2013. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%

"Megalázó", nem gondolod, hogy kicsit eltúlzód és nagyon elbonyolítod? :) Jesus facepalm...

Nem unatkozol Te egy kicsit?

2013. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Eppenséggel nem ugy van,ahogyan irtátok, de azért felpontoztalak benneteket.

Miért kellene egy férfi figyelmét felhivni arra, hogy igenis létezem és ne akkor puszilgasson,amikor már szóltam. Egy házasságban mindig éreztetni kell, hogy szükség van a másikra, nem egymás mellett el lenni, mint 2 idegen.

A szeretet kimutatása lételeme a házasságnak.

Egyáltalán nem nevezném ezt hisztinek, pontosan azért hülnek ki kapcsolatok, mert az egyik fél nagyon elfoglalt az érdeklõdési körével.A férjemnél a politika ami leköti a figyelmét éjfélekig.Kinek van kedve mindig egyedül elaludni.

Utána azt mondja, hogy én nem törõdöm vele, mert én éjfél után nem engedem, hogy hozzám bujjon.Hát köszönöm szépen.

2013. nov. 1. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!