Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meg lehet fogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet fogni egy gyerekkel egy férfit?

Figyelt kérdés

Egyik közeli ismerősömről jutott eszembe. Nagy veszekedések miatt a pasi kidobta, de kiderült hogy a lány terhes. Abortuszra nem tudták időben összeszedni a pénzt, így a csaj hazaköltözhetett terhesen a szüleihez. Majd a pasit baleset érte és nem tudott foglalkozni az előző kapcsolatából született gyerekével így a lány visszament azzal hogy majd gondozza őt is meg a gyereket is. A pasi meggyógyult, a gyerek megszületett, de látszik a srácon hogy nem boldog... De a lány boldog mert van fedél a feje felett és már egy babája is.

Csak nekem tűnik ez játszmázásnak? Tényleg egy terhességgel meg lehet fogni egy pasit ha annak nincs pénze külön gyerektartásra?


2013. nov. 3. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenkit! Nagyon sok pasit meg lehet így fogni, de nincs benne köszönet! Húsz év múlva, meg jön, hogy "Iszik, meg ver!"...
2013. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet megfogni.

A leírt történetben sincs "megfogva", csak kényszerből együtt élnek. De ahogy lesz lehetősége a pasinak (akár új barátnő), tutira le fog lépni.

2013. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a világ legundorítóbb dolga. Ha persze véletlenül csúszott be a terhesség az más, de ha a csaj direkt esik teherbe, hogy maga mellé láncolja a férfit, az gusztustalan, ráadásul hülyeség is, mert boldogok úgysem lesznek.
2013. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon ritkán, de hosszútávon abban se lesz köszönet.

A férjem első házassága így jött létre. Nagyon erős kötelességtudata van, erre építve "az én felelősségem is, ezért vállalnom kell a következményeket" alapon maradt, nősült, helytállt. Boldog nem volt, a házasság sem elhatározásos alapon jött létre. El is váltak egy idő után.


Tehát belső motiváció ilyenből soha nem lesz.

2013. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szinte sosem, de ha igen, akkor sem lehet belőle harmonikus, jó kapcsolatot összehozni, ha alapvetően nem volt az meg a felek között. Tehát lehet, hogy fogcsikorgatva együtt maradnak ideig-óráig, de hogy az boldog vagy ideális a gyerek számára nem lesz, az fix... Előbb-utóbb pedig bizony egyedül marad, mert azt a szenvedést nem lehet bírni. Na és ilyenkor jön ide sírni a drága anyuka, hogy a "szemét" párja elhagyta...
2013. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Néha még egy tervezett gyereken is elúszik egy házasság, hát még ha valaki nem önként vállalja a nehézségeket...
2013. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én a srácot egy kicsit sajnálom, mert nem akarta a gyereket, de a pénz nagy úr...
2013. nov. 3. 19:48
 8/10 A kérdező kommentje:
és ő sem boldog :S
2013. nov. 3. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem Kérdező, nem lehet... n.b. valami módon engem is akartak, és valahogy pont az ellenkező eredményt hozta. A dolog ugyanis úgy működik, hogy még a közösen vállalt gyerek is megrázza a jó kapcsolatot is, bár ott van rá esély, hogy ebből megerősödve jönnek ki. Na egy rossz kapcsolatban bevállalt gyerek, vagy egy nem közösen vállalt gyerek, az szinte törvényszerűen robbant, katalizálja a robbanást. A variáció kb annyi, hogy vagy még a terhesség alatt, vagy a szülést követő néhány évben.
2013. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy gonosz és aljas dolog, aminek a levét a gyerek fogja meginni.
2013. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!