Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fognak rájönni a nők,...

Mikor fognak rájönni a nők, hogy egy gyerekkel nem lehet megtartani egy férfit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 11:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Akkor jön rá, amikor a férfi rácsapja az ajtót, és egyedül marad a gyerekkel vagy gyerekekkel. :(

Szerintem csak akkor szüljön a nő, ha egyedül is felvállalná. Sajnos ez tapasztalat.

Se egy gyermek, se egy házasság nem tart meg egy férfit, ahhoz sokkal több kell...

2010. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
nem mindig kell nekik a pasi. van egy gyereke és pénzt kap. soknak már ez is elég.
2010. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
És a férfiak mikor fognak rájönni hogy pénzel meg veréssel nem lehet megtartani egy nőt?
2010. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Na ez is egy jó kérdés:) Engem egyszer ütne meg a Párom, ott is hagynám bármennyire is szeretem. DE ezt a kapcsolatunk elején közöltem vele.
2010. okt. 8. 11:14
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

szerintem viszonylag kevés az olyan nő, aki kifejezetten azért szül gyereket, hogy megtartson egy férfit.

ha ilyet láttál, akkor sem általános ez. manapság a nők rettegnek gyereket szülni (kivétel egy bizonyos réteg, ahol már 14 évesen szülnek)... nem hiszem, hogy ez lenne a legáltalánosabb női stratégia... én még nem láttam ilyet.

2010. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Bocipók ***** válasza:
93%

Sokszor, ha a nőnek nem jön össze a pasi-megtartás (általában nem jön össze ilyen módszerekkel) akkor végső elkeseredésében a gyereket az apa ellen hangolja, vagy az apát "zsarolja" a láthatással. Ez a szomorú. Sokan nem tudnak beletörődni, hogy nem jött össze és nem arra koncentrálnak, hogy új életet kellene kezdeni (nyilván nem könnyű)és kihozni az adott helyzetből a legtöbbet, ha már így esett, hanem elkezdenek szemétkedni.

Tisztelet a kivételnek!!!!

29/N

2010. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Nekem édesanyám régen megmondta: lányom ha szülsz, akkor tudd, hogy a gyereket "magadnak" szülöd. A férfi bármikor kikerülhet az életedből, de a gyerek marad.
2010. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Sokan nem a pasit akarják hanem a lóvét,lóvét meg gyerektartsából kap,abból meg anyuka szolizhat.Sajnos sok ilyen anyát látt már a munkám során aki a gyeretartásból csp-ből bulizik,szolizik,vásáról magának a gyerek meg csak az alapokat kapja ha kapja egyáltalán,ismerk olyat aki 11 éves és főz magára,mert az anyának csak pénz kell ami érte jár...Az ilyen nőket fejbe kéne lőni vagy meddővé tetetni,sokkal kevesebb lelkisérült gyerek lenne.
2010. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyat aki úgy állt bosszút mert kudarcot vallot hogy a gyereket bántotta testileg lekileg.De szerncsére már nem ő neveli...
2010. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Mindig lesz olyan nő, aki ezt a módot tartja jónak.
2010. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!