Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt mégis mire véljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis mire véljem a férjemtől? Másnak is rosszul esne vagy csak én vagyok túl érzékeny a hormonoktól?

Figyelt kérdés
Hamarosan megszületik a közös babánk és még nincs kész a gyerekszoba (vakolni kell, festeni, berendezni...), erre a férjem már ötödik napja a volt feleségénél fest és javítgatja a házat. Most költöztek be egy örökölt házba, ami eléggé le van robbanva, de mivel csak egyikük dolgozik, nincs pénzük kijavítani a nagyobb hibákat se. Amikor rákérdeztem a férjemnél, hogy miért olyan sürgős ez, akkor elkezdte magyarázni, hogy mégsem hagyhatja, hogy a gyerekek olyan házban lakjanak, csak miattuk csinálja, stb. Remek! A mi gyerekünk nem érdemli meg, hogy egy rendes, kész szobába érkezzen haza?
2013. nov. 6. 17:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezd meg a férjed, hogy most az exed fontosabb, vagy te? De most komolyan. Ha meg erre se válaszol, akkor gáz van.
2013. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Én írtam, hogy örülnöd kéne, akkor.még nem láttam az utolsó kommentedet. Ez így teljesen más, jogos a felháborodásod.
2013. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
2.-es vagyok, szerintem is más a helyzet, ha nem az ő gyerekei. Nem is értem, új férj mit csinál???
2013. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Így azért már más a helyzet, hogy nem az ő gyerekei. Tulajdonképpen 2 idegennél festeget. Így jogos amit mondasz.
2013. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Ja, ez így merőben más, írhattad volna. Ez esetben nem értem a férjed, mit gondol, mi lesz, ha megszületik a baba, akkor áll neki a szobájának???
2013. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet, hogy a párod fél az apaságtól és ezért húzza halassza a dolgokat? Próbáld higgadtan megbeszélni vele, hogy mi az oka annak, hogy neki ennyire nem fontos, hogy a gyerekének legyen hova hazajönnie.
2013. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jogos a felháborodás, ha az ex gyerekei az új férjtől vannak. Bár én azt sem értem miért nem az új férj javítgatja a dolgokat? Szép dolog ha segíteni akar nekik, de egy mindennapos kismama szerintem az első, és nem pedig az ex. Aggódnod viszont nem kell, gondolom a babaágy befér a hálószobátokba, ha mást nem akkor ott lesz míg el nem készül a szoba. Viszont a férjeddel ezt nem ártana megbeszélni, legalább dolgozhatna felesben- egyszer nálatok a gyerekszobán aztán míg szárad a vakolat, segíthet az exnek.
2013. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos hívnék valakit aki rendbe rakná a szobát, és elmondanám mindenkinek hogy a férjem erre sem képes. Tudom nagy szemétség, de az is amit ő csinál.

Ja és fennhangon dicsérném a Józsit hogy milyen szépen megcsinálja a gyerekszobát, de jó fej a Józsi stb... Hátha észbe kapna a férjed.

2013. nov. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Békés ember vagyok,de én tuti leorditottam volna már nyár végén,hogy nem igaz,hogy nem képes ennyire...
2013. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!