Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Irritál a férjem viselkedése....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irritál a férjem viselkedése. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem naponta, de 2 naponta biztosan ki megy a közelben lévő boltba beszélgetni az eladó lánnyal. Én is ismerem a lányt, a barátját, tudom hogy nincs köztük semmi, de valamiért mégis annyira bosszant hogy naponta minimum egy fél órát ott tölt. Beszéltünk rengeteget erről és azt mondta hogy ő zokon veszi azt, hogy én emiatt mérges vagyok. Elmondta hogy neki nincsenek barátai meg hogy szüksége van arra hogy valakivel megbeszélje a dolgait és igenis elmondja azt is, amikor mi összeveszünk valamin. A környékbeliek már többször is rákérdeztek ennél a lánynál hogy van-e köztük valami a férjemmel. Ez borzasztó megalázó. Egyébként a lány természete ilyen, mindenkivel haverkodik, nem a férjem az egyetlen. Mi a véleményetek erről? Szerintetek feleslegesen bosszankodok? Ma reggel sincs itthon már vagy egy órája... és egyszerűen nem tudok parancsolni magamnak, legszívesebben felrobbannék a dühtől.
2013. nov. 7. 10:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%

Én inkább arra ösztönözném, hogy menjen el valami munkatárssal, rokonnal, mindegy, csak pasival néha sörözni és ott mondja el a dolgait, amiket veled nem akar megbeszélni. Van ilyen, nem csak házastársa lehet az embernek, kellenek a barátok is, velük teljesen más beszélgetni, mint a párunkkal.

Amúgy én is dolgoztam már boltban és tudom, milyen az, mikor valaki naponta kétszer lejött beszélgetni... Abból nyomulás is volt mindig, csak én finoman kiadtam az útját mindenkinek. Amúgy nem tudom, mintha a férfiak valami különös vonzerőt látnának a boltoscsajokban. :D

2013. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny. Mint írtam tudom hogy nincs köztük semmi. A lány barátja ott lakik a bolt hátuljában, bármikor bemehet, ráadásul tele van kamerákkal a hely és a pasi szokta figyelgetni mobilról. A férjem nem dolgozik, a boltozást leszámítva 0-24ben itthon van. A problémákat megszoktuk beszélni, de nyílván van olyan dolog amit én is csak a barátnőimmel beszélek meg. De ez is nagyon zavaró. Ezekután (ki tudja miket mond rólam), biztos hogy nem teszem be a lábamat oda. Ráadásul nem ez az egy bántó dolog volt amit tett...
2013. nov. 7. 11:07
 13/24 A kérdező kommentje:
Ja, és igen. 14 hónapos a fiunk.
2013. nov. 7. 11:08
 14/24 anonim ***** válasza:
86%

"A férjem nem dolgozik, a boltozást leszámítva 0-24ben itthon van."


A problémát inkább ebben látom. Ha nincs munkája, akkor ne otthon és a boltban szórakozzon, hanem menjen munkát keresni.

2013. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igen, ez is megőrjíti. De folyamatosan keressük a munkát, szombaton megy is egy állásinterjúra. :)
2013. nov. 7. 11:35
 16/24 anonim ***** válasza:
62%

Akkor viszont nem tudom mi a bajod. Nem vagy féltékeny, tudod, hogy csak barátok. Nem lusta, csak állás nélkül van, keresi a munkát folyamatosan. Szeret titeket.


Ha majd elhelyezkedik, ott is lesznek kolléganők, csinosabbnál csinosabbak, akikkel a nap 8-10 órájában lesz együtt, nem csak fél órában.

2013. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanmár, nem kell csodálkozni, szokásos hiszti a semmiért.

Van egy férj, aki az égvilágon semmi rosszat nem csinál, csak néha beszélget egy nõvel, akivel ráadásul egyértelmûen nincs köztük semmi.

Erre a "kedves" feleség hisztizik, toporzékol, "fel tudna robbanni".

Akkor kivel is vannak a problémák jelen kapcsolatban?

2013. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
Én is azokhoz csatlakozom, akik veled értenek egyet, ez nem normális viselkedés a férjed részéről. Azt hiszem a helyedben megpróbálnék még jobban (v. újra?) a bizalmába férkőzni, és sokat beszélgetni az érzéseiről, és mindenféléről.
2013. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
A munkahelyén egy darab nő nincsen egyébként. Nem jellemző női munkás az építőiparban.. :) De ha lenne sem zavarna. Az a baj, amit ti is írtatok. Hogy velem kéne megbeszélnie a problémákat. De állítása szerint a lánynak nem mond új dolgokat, csak amit mi is megbeszélünk itthon. Miután hazajött jól össze is vesztünk. De már nem ezen. Azt hiszem más a probléma...
2013. nov. 7. 13:31
 20/24 anonim ***** válasza:
63%
Én mindig kétkedéssel fogadom az olyan kijelentéseket, hogy nincs egy barátja sem...furcsa, hogy pont egy csinos, fiatal lányt akar barátjának. Miért nem jár egy másik boltba, ahol Jolika néni az eladó? Vele is lehetne beszélgetni...
2013. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!