Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Találtam itthon egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam itthon egy idegen hajszálat, ez mennyire gyakori más házaknál?

Figyelt kérdés

egy padlizsán-lila színűt, és mégcsak nem is ismerek senkit, akinek ilyen színű a haja. Még sohasem találtam itthon ilyesmit, pedig sokat buszozok, lehetne hol felszedni.

Megkérdeztem a párom, azt mondta ez egy hülyeség, miért nem tudok jobban megbízni benne. Csak egy féltékeny hisztéria vagyok és ez tényleg hülyeség?


2013. nov. 7. 14:08
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
egyébként a párom székén találtam, mert épp oda akartam leülni ebédelni. Konyhába nem hozza be a kabátját, előtte leveszi, bár előtte meg anyám ült azon a széken...szóval ehhez egy dns teszt kellene, hogy kié lehetett a hajszál...
2013. nov. 7. 14:27
 12/32 anonim ***** válasza:
24%
A párod reakciója volt a gyanús. Túlzottnak érzem. Ha valóban ártatlan nem védekezett volna ennyire, hanem elvicceli. Ő viszont rögtön visszatámadott.
2013. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy visszatámadott, mert pl. nem először gyanúsítják hülyeségekkel... 56-ik alkalommal már nem olyan mókás.
2013. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%

12.: oké, de ha a barátnője rendszeresen alaptalanul gyanúsítgatja, akkor meg érthető a reakciója.


Nekem ilyen hülyeségekkel jönne a párom hogy hűtlen voltam mert hupilila hajszál van a szobában akkor röhögve közölném hogy nem izgulok a hupi(kék) törpikékre. De ha már 16x-szorra gyanúsítana meg piti dolgokkal, akkor nyilván felkapnám a vizet.


El sem tudod képzelni milyen féltékeny emberek vannak. Van olyan ismerősöm, akinek a barátja szabályosan jelenetet rendez, ha ellenkező nemű bejelöli a fb-n, és hasonlók. Siralmas. Nem értem az ilyen embereket.


Szerintem épeszű, egészséges embernek nem jut eszébe a megcsalás 1 nyomorult hajszálról.

2013. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, a kutyaszőr nagyon egyszerűen kerül be. A cipő talpával, illetve ha kinyílik a bejárati ajtó, akkor a huzat hoz be ezt azt... :) Ne fantáziálj. :)
2013. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi kérdező ! Biztos nincs aggódni valód ! Mint írtad előtte anyud ült abban a székben ,simán általa (ő ruhájáról ) is odakerülhetett a hajszál . Majd akkor kételkedj ,ha rendszeresen találsz itt ott hajszálakat ... Ne aggodalmaskodj előre ! :-)
2013. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
66%

A múltkor itt volt nálunk látogatóban a párom egyik barátnője. Másnap reggel a boxeremben, azon belül is a farkam köré csavarodva találtam meg az egyik hajszálát. Elég valószínűtlen hogy magától odakerül, de mégis megesik.


És még mielőtt bárki rákezdene, a páromhoz jött a barátnő, és nem hozzám. :)

2013. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%

padlizsán-lila hajú nő válasza:


Azonnal add vissza! Az enyém!

2013. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
nem nem elröhögte, nem támadóan reagált. és hozzátette hogy most mit mondjon erre, tényleg elviccelte.
2013. nov. 7. 15:02
 20/32 A kérdező kommentje:
16-os mint írtam, a kutyaszőrt megértem, hogyan kerül be a lakásba, holott a kutya a nap 24 órájában az udvaron szaladgál :) nem kell elmagyarázni hogyan kerül be a kutyaszőr a házba, mikor vele játszunk vedléskor is..na mindegy ez nem ide tartozik, csak kiegészítésképpen:)
2013. nov. 7. 15:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!