Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arrol ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Müller Roland kérdése:

Mi a véleményetek arrol ha valaki 20-22 évesen házasodna? Családot alapítana!?

Figyelt kérdés
házasság család

2013. nov. 10. 20:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Ő dolga, én nem tenném de nem is rólam szól a kérdés.
2013. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Nincs benne semmi rossz. Vannak akik elég érettek hozzá. Én is 20 évesen házasodtam, alapítottam családot. Azóta eltelt 15 év, és még mindig boldog házasságban élek, a lányom jelenleg Angliában tanul, mindenünk megvan. Én pár éve érettségiztem le, de midig is dolgoztam.. Mi a rossz ebben??? semmi
2013. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Ha nemcsak hirtelen fellángolás egy túlidealizált kép felé a családalapításról, hanem jól átgondolt döntés és megfelelően komoly hozzáállású partner is akad hozzá, akkor miért ne?
2013. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Rólam van szó! Úgy érzem megtaláltam azt a lányt akivel ezeket a dolgokat megtudnám valósítani és boldog tudnék mellette maradni örökre.
2013. nov. 10. 21:03
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Akkor hajrá, sok boldogságot :)

Én 19 évesen mentem férjehez, férjem 22 volt, 17 éves házasok múltunk szeptember elején. :)

2013. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%
30 éves korára elvált ember lesz gyerekekkel a nyakán.
2013. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
85%
Akkor is véget érhet egy házasság ha 40 évesen házasodtak akkor is ha 20 évesen. A tökéletes idő ugye sose jön el (szokták mondani a gyerekvállalásra is), de azért ne pikk-pakk vágjon bele az ember. Mérlegelni kell, ez emberenként változik.
2013. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és megtudnátok élni esküvő után? Dolgoztok vagy tanultok? Éltetek már együtt?
2013. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

22 éves vagyok, a korosztályomban ismerősök között már elég sokan házasok és babáznak. De ezek közül elég kevés az, akinek van hova és van mire alapozni ezt. Szép dolog, tényleg, meg minden, de szerintem a házassághoz egy kicsit több kell mint a nagy szerelem. Egy barátnőm 20 évesen szült, az iskolát abbahagyta, a férjével az anyukájánál laknak. Se végzettség, se egzisztencia egyik részéről sem. Anyuka tartja el őket a minimálbéréből. Akit ismerek, annak a 95%-a anyunál lakik és anyuka tartja el őket. Plussz akkor nézzük azt, hogy koránt sem biztos, hogy az első nagy szerelem lesz a végleges. Persze, az később is előfordulhat, de fiatalok között szerintem még gyakoribb, hogy egy-két év után kiderül, hogy hoppá mégse lesz ez így jó. Tisztelet tényleg a kivételnek, ismerek olyat is.

A mai 20-22 évesek zöme még nagyon éretlen és általában még tanulnak. Szerintem felesleges összeházasodni és szülni így. Biztos megvan neki a maga előnye, ha valaki fiatalon lesz anyuka. Én biztosan nem vállalnám be 30 éves korom előtt, számomra fontosabb a tanulás, karrier, utazás, szórakozás. Egy gyerek sok lemondással is jár, nekem ez egy darabig még nem kell. De mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy hogy szeretne élni. Ha te enynire szeretnéd, vágj bele. De azért mérlegelj előtte.

2013. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ez számos tényezőtől függ,beleértve a kapcsolat komolyságát,mennyire ismeri egymást az adott pár,mennyi ideje vannak együtt,milyen kiegyensúlyozott a kapcsolatuk,milyen a két fél hozzáállása a kapcsolathoz,egyezik-e az értékrendjük,világszemléletük,stb.
2013. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!